Wyceń projekt EN Wyceń projekt
Aktualna wiedza to podstawa Twojego i naszego sukcesu

Dzielimy się informacjami ze świata internetu i kreacji wizerunku  - zapraszamy do lektury naszego bloga firmowego, w którym publikujemy artykuły dotyczące kluczowych zagadnień poruszanych podczas współpracy z klientami naszej agencji. 

Dostępne strony internetowe - WCAG 2.1

Dostępne strony internetowe - WCAG 2.1

Standard WCAG dotyczący dostępności stron internetowych, które cechuje brak utrudnień dotarcia do informacji przez osoby niedowidzące lub niewidome. Jego zasady umożliwiają tworzenie portali oraz serwisów internetowych, które nie wykluczają żadnej z grup internautów i czynią internet przyjaznym dla wszystkich.

Agencja interaktywna - wybierz najlepszą dla Ciebie

Agencja interaktywna - wybierz najlepszą dla Ciebie

Wybór sprawdzonej agencji, poleconej przez znajomych lub użytkowników to dobry pomysł! Na co jednak warto zwrócić uwagę powierzając swój projekt internetowy profesjonalistom? Doradzamy jak wybrać partnera, który zadba o kreatywne projekty internetowe, marketingowe i wzornicze.

Responsywne strony internetowe

Responsywne strony internetowe

Strona www musi doskonale działać na urządzeniach mobilnych, których popularność w obecnych czasach zdecydowanie przewyższyła tradycyjne komputery i laptopy. Technologia RWD czyli responsywne strony www to standard, który nie jest wyróżnikiem, a obowiązkowym rozwiązaniem technicznym, niezbędnym podczas projektowania nowoczesnych stron internetowych.

Audyt dostępności strony internetowej

Audyt dostępności strony internetowej

Strony internetowe instytucji publicznych są bardzo ważnym kanałem komunikacji pomiędzy petentem, a urzędnikiem. Stale udoskonalane, a często też całkowicie przebudowywane portale miejskie, gminne - samorządowe oraz rządowe zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 roku powinny być dostępne cyfrowo.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj.

Dzwonię 733 993 310
Cześć! nazywam się Łukasz
Cieszę się, że trafiłeś do nas
jaki projekt chciałbyś zrealizować?
Sprawdź naszą ofertę

Potrzebujesz doradztwa - zadzwoń do mnie:  +48 73 399 33 10

Wiem jak zbudować zyskowną stronę www

Napisz do mnie: hallo@cg2.pl