Zobacz realizacje Wyceń projekt

Aplikacje dla firm

Każdy z nas ma przy sobie smartfona, większość z ludzi w pracy i w domu wykorzystuje laptopa lub komputer stacjonarny. Czy ktoś z nas ma wątpliwości jak przyspieszyło nasze życie, które bez cyfrowego świata nie może się już obejść?

W dobie kiedy papier, a nawet telefon stał się narzędziem, które ogranicza możliwości i zwalnia przepływa informacji, powszechnym stały się urządzenia elektroniczne połączone w sieci. Czy ktoś w XXI wieku wyobraża sobie prowadzenie firmy lub codzienne funkcjonowanie domu bez wykorzystania różnego rodzaju komputerów i urządzeń mobilnych?

W CG2 doskonale zdajemy sobie sprawę jak zmienia się życie i potrzeby ludzi. Idąc z duchem czasu również nasza agencja w swojej ofercie wyróżniła dział projektowania i programowania aplikacji dedykowanych dla firm.

Budujemy natywne aplikacje mobilne dla systemów Android oraz iOS. Naszą ofertę uzupełniają aplikacje internetowe (webowe), działające za pomocą przeglądarki. Projektujemy dedykowane systemy charakteryzujące się wysoką użytecznością, skalowalnością i szybkością działania.

Skontaktuj się z nami teraz- porozmawiajmy o Twoim projekcie!

Zadzwoń: +48 77 300 03 30 Napisz: hello@cg2.pl


Szukasz sprzędzonego partnera w IT - poznaj programistów CG2.

Nasza wiedzą, umiejętności i pomoc pozwoli Ci na zaprojektowanie, zaprogramowanie, uruchomienie, wdrożenie i support dedykowanej aplikacji dla Ciebie!

Aplikacje mobilne i aplikacje internetowe

W naszej agencji interaktywnej budujemy aplikacje zarządzalne, które działają w oparciu o dedykowany CMS. Back-end aplikacji mobilnej pozwala na swobodę zarządzania wszystkimi jej funkcjonalnościami, a możliwość swobodnego przepływu informacji "od" i "z" aplikacji "do" np. portalu internetowego pozwala na duże oszczędności czasu i energii.

aplikacje-internetowe-webowe Aplikacje internetowe

Projektujemy aplikacje dedykowane, bazodanowe, statystyczne. Tworzymy narzędzia, które rozwiązują problemy i przyśpieszają pracę. Nasze aplikacje pozwalają współpracować zespołom z dowolnego miejsca nad wspólnymi projektami.

ios-aplikacje-mobilne Aplikacje mobilne iOS

Olbrzymia popularność urządzeń mobilnych z jabłkiem, sprawia, że każda licząca się aplikacja musi posiadać dedykowaną, natywną wersję dla środowiska mobilnego Apple. System, wymaga profesjonalnie przygotowanych aplikacji z dbałością o każdy szczegół.

Aplikacje dedykowana - na zamówienie

Współpracę rozpoznamy od szczegółowej analizy projektu. Wszystkie jego obszary są precyzyjnie omawiane z klientem, co owocuje przygotowaniem pełnego briefu projektu aplikacji

Tak przygotowany brief dla aplikacji pozwala nam przygotować specyfikację funkcjonalności, listę modułów, jak również przygotować szczegółowa wycenę i listę zadań. Na tym etapie dokonujemy również wyboru rozwiązań technologicznych oraz tworzymy zespół projektowy odpowiedzialny za tworzenie aplikacji. Drużynę tworzymy z ekspertów zajmujących się projektowaniem użyteczności (UX), budową UI (interfejsu użytkownika), programowaniem aplikacji mobilnych / internetowych, testowaniem aplikacji, przygotowywaniem contentu dla aplikacji, wdrażaniem - dystrybucją aplikacji oraz integracją aplikacji z innymi systemami informatycznymi.

Technologie wykorzystywane do budowy aplikacji

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj.

Dzwonię 733 993 310
Cześć! nazywam się Łukasz
Cieszę się, że trafiłeś do nas
jaki projekt chciałbyś zrealizować?
Sprawdź naszą ofertę

Potrzebujesz doradztwa - zadzwoń do mnie:  +48 73 399 33 10

Pamiętaj że jestem do Twojej dyspozycji
- zadzwoń teraz:  +48 73 399 33 10