Wyceń projekt EN Wyceń projekt

Skontaktuj się z nami telefonicznie +48 73 399 33 10 i umów się na spotkanie 
lub prześlij nam opis swojego projektu na adres: hallo@cg2.pl - chętnie przygotujemy indywidualną ofertę dla Ciebie!

Aplikacje dedykowane dla firm

W naszej agencji interaktywnej budujemy aplikacje zarządzalne, które działają w oparciu o dedykowany system CMS. Back-end aplikacji mobilnej pozwala na swobodę zarządzania wszystkimi jej funkcjonalnościami, a możliwość swobodnego przepływu informacji "od" i "z" aplikacji "do" np. portalu internetowego pozwala na duże oszczędności czasu i energii.

 • aplikacje-mobilne-ios 2Aplikacje mobilne iOS 
  Olbrzymia popularność urządzeń mobilnych z jabłkiem sprawia, że każda licząca się aplikacja musi posiadać dedykowaną, natywną wersję dla środowiska mobilnego Apple. System, wymaga profesjonalnego przygotowanych aplikacji z dbałością o każdy szczegół.

  Badamy, testujemy, projektujemy, programujemy, wdrażamy i opiekujemy się aplikacjami natywnymi na systemach iOS (iphone,ipad). 
 • aplikacje-mobilne-android 1Aplikacje mobilne Android
  Tworzymy aplikacje natywne dla najpopularniejszego obecnie systemu dla urządzeń mobilnych. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia i technologie, które pozwalają nam uzyskać wysoki poziom użyteczności (UX) oraz stabilności szybkość działania. 

  Badamy, testujemy, projektujemy, programujemy, wdrażamy i opiekujemy się aplikacjami natywnymi na systemach Android. 
 • apliakcje-weboweAplikacje internetowe
  Projektujemy aplikacje dedykowane, bazodanowe, statystyczne. Tworzymy narzędzia, które rozwiązują problemy i przyśpieszają pracę. Nasze aplikacje pozwalają współpracować zespołom z dowolnego miejsca nad wspólnymi projektami.

  Realizujemy aplikacje internetowe, które cechują się intuicyjnością, wydajnością i modułową budową, która pozwala na ich dalszy rozwój.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj.

Dzwonię 733 993 310
Cześć! nazywam się Łukasz
Cieszę się, że trafiłeś do nas
jaki projekt chciałbyś zrealizować?
Sprawdź naszą ofertę

Potrzebujesz doradztwa - zadzwoń do mnie:  +48 73 399 33 10

Wiem jak zbudować zyskowną stronę www

Napisz do mnie: hallo@cg2.pl