Wyceń projekt
WCAG 2.1 - dostępność portali i stron internetowych

WCAG 2.1 - dostępność portali i stron internetowych

Standard Web Content Accessibillity Guideline w skrócie nazywany WCAG to standard dotyczący tworzenie stron internetowych, które cechuje brak utrudnień do korzystania z nich przez osoby z dysfunkcjami. Jego zasady umożliwiają tworzenie portali oraz serwisów internetowych, które nie wykluczają żadnej z grup internautów i czynią internet przyjaznym dla wszystkich.

Responsywne strony internetowe

Responsywne strony internetowe

Strona internetowa musi być przystosowana do obsługi urządzeń mobilnych.

RWD czyli responsywne projektowanie stron www to standard, który nie jest wyróżnikiem, a obowiązkową technologią niezbędną do projektowania nowoczesnych serwisów internetowych.
Strony www

Strony www

Co decyduje o jakości strony internetowej? Przeanalizowaliśmy najważniejsze aspekty związane z budową i tworzeniem serwisów.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj.

Dzwonię 733 993 310
Proszę o bezpłatną ofertę

Proszę o kontakt zgodnie z poniższymi danymi w sprawie przygotowania oferty dla mojego projektu:

Jesteś 3 osobą, która zamówiła dzisiaj kontakt.

Twoje dane są z nami bezpieczne! CG2 sp. z o.o.  jest administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych. Będą one przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Masz pytania, wątpliwości - skontaktuj się z nami. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.