Blog

Pracujemy już wiele lat w naszej branży. Zdobyliśmy doświadczenie, którym chętnie się dzielimy. Wiedza z zakresu tworzenia stron www, porali, projektowania brandingu i aplikacji internetowych stale się zmiana. Każdy kolejny dzień przynosi coś nowego.

Lubimy klientów świadomych, którzy szukają, poznają i tak jak my nieustannie się uczą.

Responsywne strony internetowe

Responsywne strony internetowe

Strona internetowa musi być przystosowana do obsługi urządzeń mobilnych.

RWD czyli responsywne projektowanie stron www to standard, który nie jest wyróżnikiem, a obowiązkową technologią niezbędną do projektowania nowoczesnych serwisów internetowych.
Strony www

Strony www

Co decyduje o jakości strony internetowej? Przeanalizowaliśmy najważniejsze aspekty związane z budową i tworzeniem serwisów.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj.

Dzwonię 733 993 310
Proszę o bezpłatną ofertę

Proszę o kontakt zgodnie z poniższymi danymi w sprawie przygotowania oferty dla mojego projektu:

Jesteś 3 osobą, która zamówiła dzisiaj kontakt.

Twoje dane są z nami bezpieczne! CG2 sp. z o.o.  jest administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych. Będą one przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Masz pytania, wątpliwości - skontaktuj się z nami. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.