Zobacz realizacje Wyceń projekt

Blog

Pracujemy już wiele lat w naszej branży. Zdobyliśmy doświadczenie, którym chętnie się dzielimy. Wiedza z zakresu tworzenia stron www, portali, projektowania brandingu i aplikacji internetowych stale się zmienia. Każdy kolejny dzień przynosi coś nowego.

Lubimy klientów świadomych, którzy szukają, poznają, i tak jak my, nieustannie się uczą.

Dostępne strony internetowe - WCAG 2.1
Standard WCAG to zestaw norm, reguł i zasad, które pozwalają osobom z niepełnosprawnością swobodnie korzystać ze stron internetowych i docierać do treści, którymi są zainteresowani.
Czytaj
Responsywne strony internetowe
Technologia RWD czyli responsywne strony www to standard, który nie jest wyróżnikiem, a obowiązkowym rozwiązaniem technicznym każdego serwisu internetowego.
Czytaj
Treści na stronę
Szybka i konkretna informacja nie odchodzi do lamusa, jednak nie od dziś wiadomo, że słowa kreują nasz świat, dlatego do tworzenia treści na stronę internetową należy podejść profesjonalnie i z pewnego rodzaju wyczuciem.
Czytaj
Strony www
Co decyduje o jakości strony internetowej? Przeanalizowaliśmy najważniejsze aspekty związane z budową i tworzeniem serwisów.
Czytaj
Audyt dostępności strony internetowej
Strony internetowe instytucji publicznych są bardzo ważnym kanałem komunikacji pomiędzy obywatelem, a urzędnikiem. Stale udoskonalane, a często też całkowicie przebudowywane portale miejskie, gminne - samorządowe oraz rządowe zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 roku powinny być dostępne cyfrowo.
Czytaj

Szukasz fachowców?- chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem:

Zadzwoń: +48 77 300 03 30 
Napisz: hello@cg2.pl

Zachęcamy do przygotowania informacji, które pomogą nam dokładnie określić Twoje potrzeby.

Co pomoże nam w przygotowaniu dedykowanej oferty?

  1. Aktualny adres Twojej strony internetowej.
  2. Krótki opis Twojej działalności.
  3. Obszar na jakim działasz?

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj.

Dzwonię 733 993 310
Cześć! nazywam się Łukasz
Cieszę się, że trafiłeś do nas
jaki projekt chciałbyś zrealizować?
Sprawdź naszą ofertę

Potrzebujesz doradztwa - zadzwoń do mnie:  +48 73 399 33 10

CG2 to dobry partner

Sprawdź nas - wyślij zapytanie ofertowe na hallo@cg2.pl