Zobacz realizacje Wyceń projekt

CG2

Jesteśmy ambitnym zespołem, który bardzo angażuje się w realizowane projekty.
Lubimy to co robimy!

Chętnie uczymy się nowych technologii, stale śledzimy światowe trendy designu, dużo projektujemy, testujemy i odkrywamy.  Lubimy nowości i innowacje, a w szczególności te, które sami tworzymy! Jesteśmy bardzo ambitnym zespołem, który tworząc projekty pod marką agencji interaktywnej stara się realizować swoje śmiałe i nowatorskie pomysły. Tworzymy strony internetowe jak również projektujemy brending, identyfikację wizualną oraz aplikacje mobilne, które wyróżniają się z tłumu.

Zawsze oddajemy do dyspozycji klienta maksimum naszego zaangażowania i sto procent posiadanej wiedzy. Każda zrealizowana strona internetowa, portal, identyfikacja wizualna lub logo jest wizytówką naszej agencji interaktywnej, z której jesteśmy dumni. 

Skontaktuj się z nami teraz- porozmawiajmy o Twoim projekcie!

Zadzwoń: +48 77 300 03 30 Napisz: hello@cg2.pl

Szukasz sprawdzonego partnera w kreacji wizerunku?

Eksperci naszej agencji interaktywnej swoją wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem pomogą zrealizować Twój projekt!

Opinie naszych klientów o współpracy z CG2

Bardzo dużą wagę przywiązujemy do szczegółów i jakości realizacji. Zawsze myślimy o ergonomii, użyteczności i intuicyjności. Jako specjaliści, działamy już ponad dekadę w branży kreacji i internetu. Na przestrzeni lat naszej działalności, zrealizowaliśmy wiele projektów z których jesteśmy dumni.

Przedstawiamy wybrane referencje klientów CG2:

 1. Jesteśmy bardzo zadowoleni z prac oraz jakości obsługi, wysokie wymagania zarówno technologiczne, jak i graficzne stawiane firmie zawsze są profesjonalnie spełnione. Eksperci CG2 posiadają wysoką wiedzę i doświadczenie, co skutkuje powierzaniem im pełnej realizacji prac tj. od zaprojektowania po wdrożenie i utrzymanie.
  Adam JurekKierownik Działu Komunikacji Muzeum Sztuki w Łodzi
 2. Fachowość, terminowość jak i indywidualne podejście do klienta, skutkują dalszą trwałą współpracą z firmą CG2 sp. z o. o. Agencji CG2 powierzyliśmy bowiem utrzymanie, rozwój oraz stałą opiekę i działania marketingowe serwisu internetowego lupek.pl
  Dawid KoziołekDyrektor Działu Pokryć Dachowych i Systemów Elewacyjnych
 3. Firma CG2 Sp. z o.o. zaprojektowała, zbudowała i wdrożyła nowoczesny serwis internetowy Muzeum Śląska Opolskiego, który ma za zadanie propagowanie lokalnego dziedzictwa i kultury Śląska Opolskiego, a także prowadzenie szerokiej edukacji kulturalnej i kulturowej. Wysoka jakość usług oraz wsparcie jakie uzyskaliśmy od CG2 pozwala nam rekomendować Spółkę jako wiarygodnego i profesjonalnego wykonawcę usług.
  Joanna Ojdanap.o. Dyrektor Muzeum Śląska Opolskiego w Opolu
 4. Wysoko oceniamy rzetelną i fachową pomoc CG2 Sp. z o. o., którą firma zapewnia nam na każdym etapie współpracy.

  Wieloletnia dobra współpraca oraz wysoka jakość usług CG2 Sp. z o. o. pozwala nam rekomendować Spółkę jako profesjonalnego wykonawcę usług.
  Marcin WiechaPrezes Zarządu PKS Kluczbork Sp. z o.o.
 5. Zaświadczam, że Agencja Interaktywna CG2 charakteryzuje się najwyższym profesjonalizmem, terminowością oraz indywidualnym podejściem do klienta. Polecam współpracę z CG2 wszystkim, którzy cenią sobie doskonałą komunikację i wysoką jakość usług.
  Krzysztof KromczyńskiArt-Abażur K. Kromczyński i Wspólnicy Spółka Jawna
 6. Zaświadczamy, że współpraca z firmą CG2 Sp. z o.o., jaką prowadzimy od 2013 roku przebiega zawsze wzorowo i z zachowaniem wszystkich terminów.

  Wysoka jakość usług oraz wsparcie jakie uzyskaliśmy od CG2 Sp. z o. o. pozwala nam rekomendować Spółkę jako wiarygodnego i profesjonalnego wykonawcę usług.
  Marek StelmaszekGłówny Specjalista ds. Informatyki
 7. CG2 nieprzerwanie od roku 2017 dba o wizerunek naszego przedsiębiorstwa. Wysoce oceniamy jakość współpracy oraz terminowość realizowanych projektów.
  Witold MirskiPrezes Zarządu VOLEN S.A.
 8. Dzięki talentowi i profesjonalizmowi CG2, nowe wirtualne oblicze naszej placówki jest doskonałym przykładem niezwykle udanego połączenia walorów użytkowych (stabilność systemu, łatwość administrowania, funkcjonalność rozwiązań) z walorami artystycznymi (świeżość pomysłu, niebanalna grafika).
  Elżbieta Marciniszyn Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Opolu
 9. Wysoka jakoś usług oraz wsparcie jakie uzyskujemy od CG2 przyczyniło się do uzyskania przez nasze Muzeum nagrody "Sybilla" w kategorii wystawy etnograficzne za projekt "Polskie poznawanie świata" oraz Wyróżnienie w III przeglądzie Muzeum Widzialne w kategorii identyfikacja muzeum.
  Lucjusz BuchalikDyrektor Muzeum Miejskiego w Żorach
 10. Wieloletnia dobra współpraca oraz wysoka jakość usług Agencji interaktywnej CG2 pozwala nam rekomendować Spółkę jako nowoczesną, rzetelną i kreatywną. Polecamy usługi tej firmy podmiotom, którym zależy na profesjonalnym i skutecznym marketingu internetowym oraz płynnej komunikacji z wykonawcą.
  Rafał BujakProkurent. Dyrektor techniczny Cementowni "Odra" S.A.
 11. Pomysł na brend, w tym logo i portal naszej instytucji, idealnie pasuje do roli jaką pełni OCRG - lokomotywy rozwoju biznesu w regionie. Dziękujemy CG2.
  Roland WrzecionoDyrektor Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki
 12. CG2 to kreatywny, rzetelny i kompetentny partner biznesowy. Wieloletnia współpraca pozwala nam cieszyć się przygotowanym dla nas nowoczesnym brandingiem oraz stale udoskonalaną innowacyjną stroną internetową.
  Jan KlimkiewiczWspółwaściciel KlimkiewiczKnapik s.c.
 13. Wysoko oceniamy projekt graficzny publikacji „Theory-based evaluation in complex environments”.
  Profesjonalny i nowoczesny design idealnie wpisał się w nową wizualizację Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.
  Jacek Pokorski Kierownik Jednostki Ewaluacyjnej PARP
 14. Zadanie wykonane zostało z najwyższą starannością, zasadami najnowszej wiedzy technicznej oraz projektowania serwisów internetowych. Wysoko ocenieniami rzetelną i fachową pomoc firmy CG2 Sp. z o.o., którą zapewniała na każdym etapie realizacji projektu.
  Aleksandra Majchrzak-PilarczykDyrektor Biura Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi
 15. Agencja Interaktywna CG2 zaprojektowała, zaprogramowała i wdrożyła serwis internetowy Archiselt.com w oparciu o autorskie oprogramowanie CMS: AH.System. Profesjonalnie zrealizowane zadanie od zaprojektowania, po wdrożenie.
  Agata BrandtKoordynator Realizacji Projektu
 16. Agencja stworzyła dla naszej marki portal skrojony idealnie na miarę i dostosowany do potrzeb słuchaczy.
  Bartłomiej PiaseckiPrezes Zarządu
 17. Firma CG2 sp. z o.o. zrealizowała i wdrożyła nowoczesny, kompleksowy Systemem Identyfikacji Wizualnej naszej szkoły językowej. CG2 realizuje nieprzerwanie od początku swojej działalności wszelkie działania informacyjno-promocyjne naszej placówki.
  Tomasz BurghardtWłaściciel
 18. Usługi CG2 są wykonywane na najwyższym poziomie, z uwzględnieniem najnowszych trendów i standardów graficznych i technologicznych. Bardzo wysoko oceniamy jakość współpracy oraz terminowość realizowanych projektów.
  Krzysztof FąfrowiczWłaściciel
 19. Zespół CG2 Sp. z o. o. cechuje ogromne zaangażowanie w realizowane projekty, innowacyjność i użyteczność proponowanych rozwiązań, które następnie znakomicie wdraża i utrzymuje.
  Dariusz MomagałaWiceprezes Zarządu
 20. Wysoko oceniamy rzetelną i fachową pomoc firmy, którą zapewniała na każdym etapie realizacji projektu. Projekt na bieżąco był poddawany ewaluacji co dodatkowo podniosło jego jakość i użyteczność.
  Urszula ZajaczkowskaDyrektor
 21. Firma CG2 Sp. z o.o. wykonała usługę polegającą na budowie i uruchomieniu serwisu internetowego Partnerstwa Publliczno-Prywatnego (PPP) wraz z systemem CMS do zarządzania serwisem z należytą starannością.
  Liliana Bogusz Dyrektor Departamentu
 22. Głównymi czynnikami, które zdecydowały o wyborze tego wykonawcy
  były dotychczasowa współpraca, pozytywne opinie innych klientów oraz doradztwo i doświadczenie w projektowaniu nowoczesnych projektów graficznych oraz funkcjonalnych i intuicyjnych serwisów internetowych.
  Robert KwoczałaSpecjalista ds. sprzedaży
 23. Fachowość, terminowość jak i indywidualne podejście do klienta, skutkują dalszą trwałą współpracą z firmą CG2 sp. z o. o., w zakresie powierzenie im bieżącej obsługi i kreacji wizerunku naszej firmy.
  Grzegorz MehlichPrezes Zarządu
 24. Agencja interaktywna CG2 zaprojektowała nową stronę nowolipki.edu.pl dostosowaną do standardu WCAG 2.1. Udało jej się połączyć dostępność, funkcjonalność z atrakcyjnym charakterem wizualnym strony. Bardzo wysoko oceniamy jakość współpracy i dziękujemy za fachową pomoc.
  Ewa Sokołowska Specjalista ds. promocji i projektów kulturalnych Państwowe Ognisko Artystyczne „Nowolipki"
 25. Zespół CG2 sp. z o. o. cechuje ogromne zaangażowanie w realizowane projekty, innowacyjność i użyteczność proponowanych rozwiązań, które następnie znakomicie wdraża i utrzymuje. Spółka CG2 stale utrzymuje i rozwija, w tym prowadzi efektywne i skuteczne prace związane promocją naszego serwisu w internecie.
  Denis WróbelPrezes Zarządu
 26. Firma CG2 sp. z o.o. zaprojektowała, wdrożyła, utrzymuje i prowadzi optymalizację i promocję naszego nowoczesnego serwisu internetowego elintegra.com. Wysoko oceniam rzetelną i fachową pomoc zespołu CG2.
  Przemysław MertaWłaściciel
 27. Współpraca z firmą CG2 Sp. z o.o. przebiega terminowo, solidnie, w pełni zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami i zamówieniem. Możemy zawsze liczyć na wsparcie i profesjonalne doradztwo zespołu CG2.
  Patryk RaichelWłaściciel
 28. Firma CG2 Sp. z o. o jest naszym wieloletnim partnerem w zakresie tworzenia i utrzymania gminnego portalu informacyjnego. Pragniemy wyrazić nasze zadowolenie z dostosowania, zaprojektowania, wdrożenia, utrzymania i rozwoju nowoczesnego portalu Gminy zgodnego z ze standardem WCAG 2.1.
  Zbigniew KukiełkaKierownik Referatu Rozwoju i Promocji
 29. Potwierdzam, że agencja interaktywna CG2 cechuje się indywidualnym podejściem do klienta, fachowością i terminowością.
  Małgorzata KwasowskaWłaścicielka - Architekt wnętrz
 30. CG2 Sp. z o.o. prowadzi od ponad 5 lat stałą opiekę wizerunkową naszej marki. Wysoko oceniamy rzetelną i fachową pomoc firmy, na którą zawsze możemy liczyć.
  Beata FilaWspółwłaściciel FILA I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA
 31. Wysoka jakość, kreatywność, rzetelność oraz profesjonalne wsparcie jakie uzyskujemy od CG2 pozwala nam rekomendować Spółkę CG2 jako wiarygodnego i profesjonalnego wykonawcę usług.
  Anna PotockaDyrektor Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu
 32. Czynnikami, które zdecydowały o wyborze CG2 do współpracy w 2015 roku były pozytywne opinie innych klientów oraz doradztwo i doświadczenie w projektowaniu nowoczesnych projektów graficznych oraz funkcjonalnych i intuicyjnych serwisów internetowych
  Grzegorz Żurek Dyrektor KS AZS AWF Wrocław
 33. W ramach stałej współpracy oprócz wsparcia wizerunkowego naszej Fundacji, kadra CG2 należy do grona naszych ogólnopolskich ekspertów.
  Katarzyna BieniasPrezeska Fundacji IDEA Rozwoju

Sukces agencji interaktywnej budujemy na solidnych fundamentach

Zawsze postępujemy zgodnie z metodologią pracy, dokładnie analizujemy powierzane nam projekty, odkrywamy atuty naszych klientów i ponad wszystko cenimy sobie lojalność i uczciwość. Wierzymy, że doskonała atmosfera w CG2, chęć poszerzania swojej wiedzy i umiejętności przez członków zespołu oraz dążenie do realizacji nowych pomysłów są bardzo silnym czynnikiem pchającym naszą agencję interaktywną do ciągłego rozwoju.

Agencja interaktywna CG2
- mała drużyna stworzona do Wielkich rzeczy

Fundamenty sukcesu CG2 to:

 • Zespół CG2Silny zespół tworzący agencję interaktywną
  Uwielbiamy prace zespołową i znamy siłę połączonych kompetencji. Razem jesteśmy silni, a każdy projekt jest pretekstem do dalszej nauki i poszerzania naszych umiejętności. Nasi specjaliści lubią wyzwania, dlatego nie boimy się trudnych zadań.
 • Pomysłowe strony wwwPomysłowość i twórczość naszych specjalistów
  Wszystko co tworzymy w agencji interaktywnej CG2 to pomysły, które oddziałują na odbiorców formą, kształtem i nieszablonowym podejściem. Bez nich nasza wiedza techniczna i znajomość narzędzi byłaby bezwartościowa, a realizacje byłyby szablonowe i nieciekawe.
 • Technologie internetoweNowe technologie i innowacje
  Są naszymi sprzymierzeńcami, które pozwalają nam realizować pomysły i osiągać wyznaczone cele. Lubimy poznawać nowe rozwiązania, narzędzia i metody. To dzięki stale poszerzanej wiedzy możemy realizować szybciej, sprawniej i taniej.

Agencja interaktywna Wrocław - Twoja drużyna!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj.

Dzwonię 733 993 310
Cześć! nazywam się Łukasz
Cieszę się, że trafiłeś do nas
jaki projekt chciałbyś zrealizować?
Sprawdź naszą ofertę

Potrzebujesz doradztwa - zadzwoń do mnie:  +48 73 399 33 10

Wiem jak zbudować zyskowną stronę www

Napisz do mnie: hallo@cg2.pl