Logo AH.System

System zarządzania treścią CMS

Każda strona internetowa wymaga ciągłej aktualizacji i rozbudowy treści za pomocą CMS. Profesjonalne strony www, które stanowią wartościowe narzędzie marketingowe nieustannie muszą być zarządzane i administrowane.

Każdy zespół marketingowy, niezależnie czy zarządza pojedynczą stroną firmową czy rozbudowanym systemem portali, stron www i sklepów internetowych całą swoją energię powinien poświęcić na pracę merytoryczną. Nowoczesny system zarządzania treścią, który nie wymaga wiedzy informatycznej to doskonałe narzędzie pozwalające prowadzić liczne działania marketingowe.

Poznaj nasze narzędzie CMS, które sprawia, że edycja strony staje się szybka, miła i nie zmusza redaktorów do nadmiernego wysiłku.

Nowoczesny CMS AH.System

System zarządzania treścią AH.System to innowacyjne narzędzie do budowy dedykowanych CMSów.

Na rynku znajduje się wiele narzędzi CMS typu open source, jak również komercyjnych rozwiązań wspieranych przez firmy. Wiele z nich, zostało stworzonych jako rozbudowane CMSy, które są masowo sprzedawane jako tzw. aplikacje pudełkowe.

Projektując naszą aplikację do zarządzania danymi, założyliśmy, że każda strona internetowa, portal internetowy, sklep e-commerce lub aplikacja webowa / mobilna to zupełnie inne organizmy. Uznaliśmy, że w każdym systemie, struktury danych znacząco mogą się od siebie różnić, a połączenia między nimi nie powinny być ustalane na sztywno, lecz być modelowane zgodnie z potrzebami.

AH.System posiada wszystkie najważniejsze cechy CMS:

A.H.System - intuicyjny i dedykowany CMS dla stron, portali, aplikacji internetowych

Stworzyliśmy narzędzie, które samo w sobie nie jest gotowym systemem CMS, a aplikacją pozwalającą w szybki sposób tworzyć back-end dla stron internetowych, portali i aplikacji, który w pełni odpowiada przetwarzanym modelom danych oraz relacjami między nimi.

Ponadto warto zauważyć, że budowane przez nas dedykowane systemy CMS charakteryzują się bardzo wysoką ergonomią użytkowania poprzez nowoczesny interfejs aplikacji internetowej. Został on zaprojektowany zgodnie z zasadami UX i stale jest optymalizowany zgodnie z informacjami jakie przekazują nam nasi klienci.

Dobrze zaprojektowany CMS to nie wszystko, liczne udogodnienia np. w postaci pomocy kontekstowej, samouczka, czy też liczne filtry oraz metody wyszukiwania pozwalają każdemu użytkownikowi naszych systemów zarządzania treścią sprawnie tworzyć content swojego serwisu internetowego.

Nawigacja w CMS

Wszystkie moduły oraz dostępne aplikacje dla użytkownika w jednym miejscu, zawsze pod ręką.

Przeszukiwanie i filtracja danych w module

Nasz CMS posiada system filtracji, który pozwala na podstawie typów danych filtrować i przeszukiwać rekordy według zadanych kryteriów.

CMS pamięta ustawione filtry, dzięki czemu wygodnie pracujesz na minimalnej ilości rekordów, co bardzo ułatwia pracę.

Wykonaj operacje na wielu rekordach w module

Jeżeli chcesz np. przenieść wiele rekordów do archiwum z naszym CMS to bardzo proste. Zaznaczasz rekordy, które Cię interesują, a następnie wykonujesz akcję "Zmień status na archiwalny" - proste? 

Zarządzanie metadanymi - SEO

Każdy moduł w systemie, który generuje linki, czyli tworzy nowe podstrony serwisu, posiada aplikację do zarządzania metadanymi. Dane te pozwalają dostarczać informacje do wyszukiwarek (np. google) i przez to lepiej pozycjonować Twoją stronę.

W naszym CMS, możesz pisać reguły według, których system ma tworzyć opisy w metadanych.

Wersje treści zapisywane i przechowywane w systemie

Wszystkie wykonywane operacje są zapisywane w systemie zarządzania treścią. Możesz w dowolnej chwili wrócić do wersji archiwalnej i przywrócić ją jako najnowszą.

Z AH.System możesz bez obaw zmieniać i pracować nad contentem Twojej strony www

Wysiwyg dla CMS

Wizualny edytor treści pozwala tworzyć stronę niczym artykuł w popularnych programach typu MS. Word lub Writer. Wszystkie dostępne opcje są doskonale wkomponowane w system, dzięki czemu to co zostanie sformatowane zawsze poprawnie wyświetli się na stronie internetowej.

Eksport do XLS

Chcesz skopiować bazę Twoich stron lub innych rekordów - jeden przycisk i dane możesz pobrać w arkuszu kalkulacyjnym.

Sortowanie danych

Jeżeli chcesz ustawić nietypową kolejność aktualności nie musisz już posiadać umiejętności programistycznych - wystarczy, że wejdziesz do odpowiedniego modułu, a następnie wybierzesz metodę sortowania danych.

Podgląd treści przed publikacją

Na każdym etapie tworzenie i zarządzania treściami w CMS możesz podejrzeć, jak będą one wyglądały po publikacji. Wystarczy, że klikniesz w przycisk "online", a system przeniesie Cię do strony publicznej.

Kadrowanie obrazów

AH.System umożliwia kadrowanie obrazów, czyli wycinanie i przycinanie zdjęć do najbardziej pożądanego formatu w projekcie graficznym strony.

Nie musisz kadrować zdjęć w programie graficznym, wystarczy, że je prześlesz do CMS, a nasza aplikacja pozwoli Ci je przygotować zgodnie z założeniami projektu graficznego.

Zapis i kopiowanie

Po wypełnieniu formularza rekordu wystarczy, że klikniesz "Zapisz", a system sam wykona wszystkie operacje i stworzy nową podstronę.

Jeżeli zechcesz stworzyć podstronę na bazie już istniejącej, możesz ją skopiować, a następnie edytować, co znacząco przyśpieszy Twoją pracę.

Pomoc w CMS

Jeżeli cokolwiek jest niejasne nasz system nigdy nie pozostawi Cie samego. Wystarczy, że w prawym górnym rogu klikniesz "pomoc", a na ekranie wyświetli się instrukcja postępowania i opis możliwości modułu CMS. 

Dodawanie nowych pozycji

Kliknij w przycisk "dodaj" wypełnij formularz zgodnie z instrukcją i zapisz. To wszystko co musisz zrobić, aby stworzyć nową podstronę!

Poznaj wybrane funkcjonalności naszego systemu zarządzania treścią

Jeżeli chcesz poznać nasze narzędzie CMS w działaniu, napisz do nas i poproś o wersję demonstracyjną. Prześlij do nas swoje dane za pomocą formularza kontaktowego lub wyślij e-mail z informacją jaką stroną chcesz zarządzać, a my prześlemy do Ciebie dane dostępowe do działającej aplikacji CMS.

Nasi klienci już korzystają z AH.System - dołącz do nich!

Klient CG2 - MDK
Klient CG2 - Galeria opole
Klient CG2 - WFOSiGW
Klient CG2 - Fila
Klient CG2 - Idea Rozwoju
Klient CG2 - Radio Park
Klient CG2 - KlimkiewiczKnapik
Klient CG2 - PARP
Klient CG2 - MSL
Klient CG2 - Volen S.A.

Kup CMS AH.System tak jak Ci pasuje!

Przygotowaliśmy 2 metody zakupu naszego systemu zarządzania treścią. To od Ciebie zależy, którą z nich wybierzesz:

 • Licencja odnawialna
  • - oprogramowanie jako usług SaaS
   • To my utrzymujemy Twój serwis internetowy i CMS;
   • Świadczymy usługę gwarancji technicznej;
   • Ty cieszysz się działającą usługą, którą aktualizujemy jak zajdzie taka potrzeba;
 • Licencja jednorazowa
  • - na zawsze, na własność
   • Po zakupie i instalacji na wybranym hostingu oprogramowanie jest w Twoich rękach;
   • Możesz zlecić nam lub innemu podmiotowi jego aktualizację i zmiany;
   • O wszystkim decydujesz sam.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj.

Dzwonię 733 993 310
Proszę o bezpłatną ofertę

Proszę o kontakt zgodnie z poniższymi danymi w sprawie przygotowania oferty dla mojego projektu:

Jesteś 5 osobą, która zamówiła dzisiaj kontakt.

Twoje dane są z nami bezpieczne! CG2 sp. z o.o.  jest administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych. Będą one przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Masz pytania, wątpliwości - skontaktuj się z nami. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.