Wyceń projekt EN Wyceń projekt

CMS - AH.System

Autorski2 Dedykowany2 Skalowalny2
cms-ah-system cms-ah-system

Każda strona internetowa wymaga ciągłej aktualizacji i rozbudowy treści za pomocą CMS. Profesjonalne strony www, które stanowią wartościowe narzędzie marketingowe nieustannie muszą być zarządzane i administrowane.

Każdy zespół marketingowy, niezależnie czy zarządza pojedynczą stroną firmową, czy rozbudowanym systemem portali, stron www i sklepów internetowych, całą swoją energię powinien poświęcić na pracę merytoryczną. Nowoczesny system zarządzania treścią, który nie wymaga wiedzy informatycznej to doskonałe narzędzie pozwalające prowadzić liczne działania marketingowe.

Poznaj nasze narzędzie CMS, które sprawia, że edycja strony staje się szybka, miła i nie zmusza redaktorów do nadmiernego wysiłku.

AH.System posiada wszystkie najważniejsze atuty dobrego CMS

A.H.System - dedykowany CMS dla stron, portali, aplikacji internetowych

Stworzyliśmy narzędzie, które jest aplikacją pozwalającą w szybki sposób tworzyć dedykowany back-end dla stron internetowych, portali i aplikacji, który w pełni odpowiada przetwarzanym modelom danych oraz relacjami między nimi.

Ponadto warto zauważyć, że budowane przez nas dedykowane systemy CMS charakteryzują się bardzo wysoką ergonomią użytkowania poprzez nowoczesny interfejs aplikacji internetowej. Został on zaprojektowany zgodnie z zasadami UX i stale jest optymalizowany zgodnie z informacjami jakie przekazują nam nasi klienci.

Dobrze zaprojektowany CMS to nie wszystko, liczne udogodnienia np. w postaci pomocy kontekstowej, samouczka, czy też liczne filtry oraz metody wyszukiwania pozwalają każdemu użytkownikowi naszych systemów zarządzania treścią sprawnie tworzyć content swojego serwisu internetowego.

Nawigacja w CMS

Wszystkie moduły oraz dostępne aplikacje dla użytkownika w jednym miejscu, zawsze pod ręką.

Przeszukiwanie i filtracja danych w module

Nasz CMS posiada system filtracji, który pozwala na podstawie typów danych filtrować i przeszukiwać rekordy według zadanych kryteriów.

CMS pamięta ustawione filtry, dzięki czemu wygodnie pracujesz na minimalnej ilości rekordów, co bardzo ułatwia pracę.

Wykonaj operacje na wielu rekordach w module

Jeżeli chcesz np. przenieść wiele rekordów do archiwum z naszym CMS to bardzo proste. Zaznaczasz rekordy, które Cię interesują, a następnie wykonujesz akcję "Zmień status na archiwalny" - proste? 

Zarządzanie metadanymi - SEO

Każdy moduł w systemie, który generuje linki, czyli tworzy nowe podstrony serwisu, posiada aplikację do zarządzania metadanymi. Dane te pozwalają dostarczać informacje do wyszukiwarek (np. google) i przez to lepiej pozycjonować Twoją stronę.

W naszym CMS, możesz pisać reguły według, których system ma tworzyć opisy w metadanych.

Wersje treści zapisywane i przechowywane w systemie

Wszystkie wykonywane operacje są zapisywane w systemie zarządzania treścią. Możesz w dowolnej chwili wrócić do wersji archiwalnej i przywrócić ją jako najnowszą.

Z AH.System możesz bez obaw zmieniać i pracować nad contentem Twojej strony www

Wysiwyg dla CMS

Wizualny edytor treści pozwala tworzyć stronę niczym artykuł w popularnych programach typu MS. Word lub Writer. Wszystkie dostępne opcje są doskonale wkomponowane w system, dzięki czemu to co zostanie sformatowane zawsze poprawnie wyświetli się na stronie internetowej.

Eksport do XLS

Chcesz skopiować bazę Twoich stron lub innych rekordów - jeden przycisk i dane możesz pobrać w arkuszu kalkulacyjnym.

Sortowanie danych

Jeżeli chcesz ustawić nietypową kolejność aktualności nie musisz już posiadać umiejętności programistycznych - wystarczy, że wejdziesz do odpowiedniego modułu, a następnie wybierzesz metodę sortowania danych.

Podgląd treści przed publikacją

Na każdym etapie tworzenie i zarządzania treściami w CMS możesz podejrzeć, jak będą one wyglądały po publikacji. Wystarczy, że klikniesz w przycisk "online", a system przeniesie Cię do strony publicznej.

Kadrowanie obrazów

AH.System umożliwia kadrowanie obrazów, czyli wycinanie i przycinanie zdjęć do najbardziej pożądanego formatu w projekcie graficznym strony.

Nie musisz kadrować zdjęć w programie graficznym, wystarczy, że je prześlesz do CMS, a nasza aplikacja pozwoli Ci je przygotować zgodnie z założeniami projektu graficznego.

Zapis i kopiowanie

Po wypełnieniu formularza rekordu wystarczy, że klikniesz "Zapisz", a system sam wykona wszystkie operacje i stworzy nową podstronę.

Jeżeli zechcesz stworzyć podstronę na bazie już istniejącej, możesz ją skopiować, a następnie edytować, co znacząco przyśpieszy Twoją pracę.

Pomoc w CMS

Jeżeli cokolwiek jest niejasne nasz system nigdy nie pozostawi Cie samego. Wystarczy, że w prawym górnym rogu klikniesz "pomoc", a na ekranie wyświetli się instrukcja postępowania i opis możliwości modułu CMS. 

Dodawanie nowych pozycji

Kliknij w przycisk "dodaj" wypełnij formularz zgodnie z instrukcją i zapisz. To wszystko co musisz zrobić, aby stworzyć nową podstronę!

Poznaj wybrane funkcjonalności naszego systemu zarządzania treścią

Jeżeli chcesz poznać nasze narzędzie CMS w działaniu, napisz do nas i poproś o wersję demonstracyjną. Prześlij do nas swoje dane za pomocą formularza kontaktowego lub wyślij e-mail z informacją jaką stroną chcesz zarządzać, a my prześlemy do Ciebie dane dostępowe do działającej aplikacji CMS.

Poznaj naszych klientów,
z którymi mamy przyjemność współpracować

Kup CMS AH.System tak jak Ci pasuje!

Przygotowaliśmy 2 metody zakupu naszego systemu zarządzania treścią. To od Ciebie zależy, którą z nich wybierzesz:

 • Licencja odnawialna
  • - oprogramowanie jako usługa SaaS
   • To my utrzymujemy Twój serwis internetowy i CMS;
   • Świadczymy usługę gwarancji technicznej;
   • Stale aktualizujemy Twój CMS;
   • Ty cieszysz się działającą usługą, którą aktualizujemy jak zajdzie taka potrzeba;
 • Licencja jednorazowa
  • - na zawsze, na własność
   • Po zakupie i instalacji na wybranym hostingu oprogramowanie jest w Twoich rękach;
   • Możesz zlecić nam lub innemu podmiotowi jego aktualizację i zmiany;
   • O wszystkim decydujesz sam.
Aktualna wiedza to podstawa Twojego i naszego sukcesu

Dzielimy się informacjami ze świata internetu i kreacji wizerunku  - zapraszamy do lektury naszego bloga firmowego, w którym publikujemy artykuły dotyczące kluczowych zagadnień poruszanych podczas współpracy z klientami naszej agencji. 

Dostępne strony internetowe - WCAG 2.1

Dostępne strony internetowe - WCAG 2.1

Standard WCAG dotyczący dostępności stron internetowych, które cechuje brak utrudnień dotarcia do informacji przez osoby niedowidzące lub niewidome. Jego zasady umożliwiają tworzenie portali oraz serwisów internetowych, które nie wykluczają żadnej z grup internautów i czynią internet przyjaznym dla wszystkich.

Agencja interaktywna - wybierz najlepszą dla Ciebie

Agencja interaktywna - wybierz najlepszą dla Ciebie

Wybór sprawdzonej agencji, poleconej przez znajomych lub użytkowników to dobry pomysł! Na co jednak warto zwrócić uwagę powierzając swój projekt internetowy profesjonalistom? Doradzamy jak wybrać partnera, który zadba o kreatywne projekty internetowe, marketingowe i wzornicze.

Responsywne strony internetowe

Responsywne strony internetowe

Strona www musi doskonale działać na urządzeniach mobilnych, których popularność w obecnych czasach zdecydowanie przewyższyła tradycyjne komputery i laptopy. Technologia RWD czyli responsywne strony www to standard, który nie jest wyróżnikiem, a obowiązkowym rozwiązaniem technicznym, niezbędnym podczas projektowania nowoczesnych stron internetowych.

Audyt dostępności strony internetowej

Audyt dostępności strony internetowej

Strony internetowe instytucji publicznych są bardzo ważnym kanałem komunikacji pomiędzy petentem, a urzędnikiem. Stale udoskonalane, a często też całkowicie przebudowywane portale miejskie, gminne - samorządowe oraz rządowe zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 roku powinny być dostępne cyfrowo.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj.

Dzwonię 733 993 310
Cześć! nazywam się Łukasz
Cieszę się, że trafiłeś do nas
jaki projekt chciałbyś zrealizować?
Sprawdź naszą ofertę

Potrzebujesz doradztwa - zadzwoń do mnie:  +48 73 399 33 10

To znów ja ;)

Zaciekawiła Cię nasza oferta?
Potrzebujesz pomocy?
- zadzwoń do mnie:  +48 73 399 33 10