Wyceń projekt

Identyfikacja wizualna Fila - okna i drzwi drewniane

Profesjonalny branding uznanego producenta okien i drzwi drewnianych z Opolszczyzny

Renomowany producent wysokiej jakości drzwi i okien z naturalnego drewna, sprzedający swoje produkty na rynkach całej UE, powierzył nam pełną obsługę wizerunkową w tym projekt identyfikacji wizualnej, logo, key visual i stałą opiekę wizerunkową.

projektowanie brandingu, identyfikacja wizualna i logo w tym:

  • Księga znaku
  • Identyfikacja wizualna
  • Projektowanie graficzne
  • Przygotowanie katalogu firmowego
Referencje klienta:
CG2 Sp. z o.o. prowadzi od ponad 5 lat stałą opiekę wizerunkową naszej marki. Wysoko oceniamy rzetelną i fachową pomoc firmy, na którą zawsze możemy liczyć.
Beata FilaWspółwłaściciel FILA I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj.

Dzwonię 733 993 310
Proszę o bezpłatną ofertę

Proszę o kontakt zgodnie z poniższymi danymi w sprawie przygotowania oferty dla mojego projektu:

Jesteś 3 osobą, która zamówiła dzisiaj kontakt.

Twoje dane są z nami bezpieczne! CG2 sp. z o.o.  jest administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych. Będą one przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Masz pytania, wątpliwości - skontaktuj się z nami. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.