Identyfikacja wizualna i wystawa wirtualna -Polskie Poznawanie Świata

Tworzyć sztukę, która promuje sztukę to wyzwanie dla każdego projektanta

Muzeum Miejskie w Żorach jako jedyne w Polsce udostępniania i promuje wiedzę o polskich badaniach pozaeuropejskich i roli Polaków w rozwoju nauki, kultury i sztuki światowej.

Agencja CG2 zaprojektowała identyfikację wizualną oraz wdrożyła oprogramowania do zarządzania wystawą stałą „Polskie poznawanie świata”. W roku 2016 wystawa, została przeniesiona do internetu. Wszystkie materiały zgromadzone  w wystawie stałej zostały upublicznione w postaci strony www. Nasza agencja zaprojektowała i wykonała kompleksowy projekt wystawy wirtualnej w postaci serwisu internetowego.

Nagroda dla wystawy

Sposób prezentacji zawartości merytorycznej opiera się na nowoczesnych metodach i narzędziach prezentowania informacji, w szczególności zastosowane są multimedia, w tym firmy i gry dla dzieci.

Wystawa została nagrodzona Sybillą 2016!

projektowanie brandingu, identyfikacja wizualna i logo w tym:

  • Strategia wizerunkowa
  • Projekt graficzny UI / UX
  • Interfejs WCAG 2.0
  • Multimedia: filmy, gry edukacyjne
  • Wdrożenie systemu do CMS
  • Stała opieka i wsparcie techniczne
  • Projekty elementów wizualnych
Zobacz stronę WWW Chcę podobną realizację
Referencje klienta:
Wysoka jakoś usług oraz wsparcie jakie uzyskujemy od CG2 przyczyniło się do uzyskania przez nasze Muzeum nagrody "Sybilla" w kategorii wystawy etnograficzne za projekt "Polskie poznawanie świata" oraz Wyróżnienie w III przeglądzie Muzeum Widzialne w kategorii identyfikacja muzeum.
Lucjusz BuchalikDyrektor Muzeum Miejskiego w Żorach

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj.

Dzwonię 733 993 310
Proszę o bezpłatną ofertę

Proszę o kontakt zgodnie z poniższymi danymi w sprawie przygotowania oferty dla mojego projektu:

Jesteś 2 osobą, która zamówiła dzisiaj kontakt.

Twoje dane są z nami bezpieczne! CG2 sp. z o.o.  jest administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych. Będą one przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Masz pytania, wątpliwości - skontaktuj się z nami. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.