Wyceń projekt

Identyfikacja wizualna - co zawiera?

 • projektowanie-logo 1
  oraz elementów z nim związanych.Takich jak kolorystyka, typografia, symbole, ikonografia.

  Tworzone przez nas loga oraz logotypy to dużo więcej jak tylko ładne znaki i grafiki. Starannie dobrana typografia, przemyślany zestaw barw i symboli, które połączone w jedną całość, posiadają duży ładunek emocjonalny i precyzyjny merytoryczny przekaz.
  Logo to "twarz" Twojej marki, pamiętaj aby zapadła innym głęboko w pamięć.
 • identyfikacja-wizualna 2Branding firmowy
  - kompleksowy zestaw projektów oraz definicji, które połączone w księgę znaku precyzują sposób komunikacji naszej marki z klientem.

  Branding marki jest kluczowym elementem budowy strategi wizerunkowej. To od niej zależy czy uda się stworzyć brand, który znają dziesiątki, setki lub miliony ludzi. 


  Tylko szerokie spojrzenie i precyzyjny plan działania, pozwala zbudować spójny i rozpoznawalny wizerunek firmy lub marki.
 • ksiega-znaku 1Księga znaku
  To opracowanie zawierające wszystkie wartości oraz zasady jakie są strategiczne i muszą być respektowane podczas projektowania wszelkich materiałów związanych z marką.

  Księga znaku zawiera szereg opisów oraz definicji, które zostały ustalone podczas projektowania wizerunku marki. Stosowanie się do tych zaleceń daje gwarancję budowy spójnego wizerunku.
  Zdefiniowane wartości i meteorytyka komunikacji marki - to duża oszczędność czasu i gwarancja spójności.
 • naming 1Naming 
  Tworzenie nazw marek i produktów jest trudnym zajęciem. Dziesiątki godzin poświęconych na research, szukanie inspiracji oraz na weryfikację pomysłów.
  Nazwa to nie przypadkowa fraza - nazwa to imię rodzącego się projektu!
 • projektowanie-opakowanProjektowanie opakowań
  Każdy produkt musi posiadać opakowanie. Jest to tak oczywista sprawa, że na pozór jej nie zauważamy. Ale czy aby na pewno? - każdego dnia odwiedzamy sklepowe półki i dokonujemy wyborów produktów. Często to opakowanie sprawia, że produkt uznajemy za odpowiedni dla nas.
  Opakowanie budzi zaufanie do jakości produktu.
 • publikacke-i-folderyPublikacje i foldery reklamowe
  Oferujemy projekty z zakresu składu, łamania i druku: książek, publikacji naukowych, folderów reklamowych, folderów informacyjnych, broszur, ulotek reklamowych oraz innych zaawansowanych materiałów poligraficznych.
  Posiadamy kompetencje wydawnictwa.
Szukasz sprawdzonego partnera?
skontaktuj się z nami - porozmawiajmy.

Przykłady realizacji identyfikacji wizualnych i brandingu

Mieliśmy przyjemność współpracować z różnymi podmiotami, tworząc różnej wielkości projekty wizerunkowe. Z dumą prezentujemy te najciekawsze oraz te, które zostały nagrodzone i uznane przez odbiorców.

Stworzyliśmy identyfikacje wizualne, loga oraz kompleksowe brandingi, które wykorzystują nasi klienci.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj.

Dzwonię 733 993 310