Zobacz realizacje Wyceń projekt

Identyfikacja wizualna

Czym jest branding? - to szereg przemyślanych działań, projektów i zdefiniowanych wartości, z którymi utożsamia się marka lub produkt. Kompleksowy branding czyli strategia wizerunkowa może definiować różne obszary życia marki.

Porozmawiajmyo Twoim projekcie

Zadzwoń: +48 77 300 03 30 Napisz: hello@cg2.pl

Jeżeli szukasz sprawdzonego partnera, skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy i wspólnie znajdziemy rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb i budżetu.

Zobacz: ofertę naszych usługrealizacje agencji interaktywnej CG2

Projektowanie identyfikacji wizualnej i brandingu
- jaką kreację zrealizujemy dla Ciebie?

W CG2 kreujemy wizerunek, tworząc nowoczesne projekty grafiki użytkowej, które pozwalają na budowę silnych i rozpoznawalnych marek naszych klientów. Projektujemy nieszablonowo, odważnie ale zawsze zgodnie z przemyślaną strategią, która pozwala nam osiągać założone cele wizerunkowe i sprzedażowe.

Branding oraz identyfikacja wizualna to bardzo rozbudowane pojęcia, które obejmują różne obszary kreacji - poznaj te strategiczne.

branding-dla-firm Branding firmowy

Kompleksowy zestaw projektów oraz definicji, które połączone w księgę znaku precyzują sposób komunikacji naszej marki z klientem.
Branding marki jest kluczowym elementem budowy strategi wizerunkowej. To od niej zależy, czy uda się stworzyć brand, który znają dziesiątki, setki lub miliony ludzi.

ksiega-znaku Logo z księgą znaku

to opracowanie zawierające wszystkie wartości oraz zasady jakie są strategiczne i muszą być respektowane podczas projektowania wszelkich materiałów związanych z marką. Księga znaku zawiera szereg opisów oraz definicji, które zostały ustalone podczas projektowania wizerunku marki. Stosowanie się do tych zaleceń daje gwarancję budowy spójnego wizerunku.

projektowanie-logo Key visual

Tworzone przez nas loga oraz logotypy to dużo więcej jak tylko ładne znaki i grafiki. Starannie dobrana typografia, przemyślany zestaw barw i symboli, które połączone w jedną całość, posiadają duży ładunek emocjonalny i precyzyjny merytoryczny przekaz.

naming Naming

Tworzenie nazw marek i produktów jest trudnym zajęciem. Dziesiątki godzin poświęconych na research, szukanie inspiracji oraz na weryfikację pomysłów.
Nazwa, to nieprzypadkowa fraza - nazwa to imię rodzącego się projektu!

projektowanie-opakowan Projektowanie opakowań

Każdy produkt musi posiadać opakowanie. Jest to tak oczywista sprawa, że na pozór jej nie zauważamy. Ale czy aby na pewno? - każdego dnia odwiedzamy sklepowe półki i dokonujemy wyborów produktów. Często to opakowanie sprawia, że produkt uznajemy za odpowiedni dla nas.
Opakowanie budzi zaufanie do jakości produktu.

Przykłady realizacji identyfikacji wizualnych i brandingu

Mieliśmy przyjemność współpracować z różnymi podmiotami, tworząc różnej wielkości projekty wizerunkowe. Z dumą prezentujemy te najciekawsze oraz te, które zostały nagrodzone i uznane przez odbiorców.

Stworzyliśmy identyfikacje wizualne, loga oraz kompleksowe brandingi, które wykorzystują nasi klienci.

Szukasz studia graficznego? - dobrze trafiłeś,  identyfikacja wizualna Wrocław, Katowice, Opole.

Poznaj nasze realizacje, a dowiesz się jakie posiadamy doświadczenie i z jaką dbałością o detale realizujemy projekty dla klientów CG2. Pamiętaj, że  zespół naszej agencji interaktywnej łączy liczne kompetencje, które pozwalają realizować w pełni dedykowane i kompleksowe projekty wizerunkowe, internetowe i marketingowe.

Jeżeli chcesz zobaczyć więcej naszych realizacji przejdź do naszego portfolio i zobacz realizacje stron internetowych oraz identyfikacji wizualnych.

Projektowanie graficzne - studio graficzne CG2

Projektowanie identyfikacji wizualnej to długofalowy proces, który należy rozpocząć od wyboru profesjonalnego studia lub agencji interaktywnej. Doświadczenie oraz portfolio identyfikacji wizualnych  powie nam bardzo wiele o kompetencjach, wiedzy i doświadczeniu partnera odpowiedzialnego za stworzenie wizerunku naszej firmy.

Wbrew powszechnej opinii stworzenie projektu logo, lub dobór nazwy dla firmy to czasochłonne i skomplikowane przedsięwzięcie. Umiejętności związane ze znajomością oprogramowania graficznego są mało istotne. Na wagę złota jest za to wiedza i doświadczenie związane z merytorycznymi aspektami projektowania grafiki użytkowej. Tworząc identyfikację wizualną lub kompleksowy branding / rebrending bardzo przydatna jest wiedza językowa, umiejętność tworzenia kompozycji, wiedza związana z różnymi technikami marketingu, reklamy oraz znajomość zagadnień prawnych, sprzedażowych i rynkowych.

Zaprojektowane przez nas loga

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj.

Dzwonię 733 993 310
Cześć! nazywam się Łukasz
Cieszę się, że trafiłeś do nas
jaki projekt chciałbyś zrealizować?
Sprawdź naszą ofertę

Potrzebujesz doradztwa - zadzwoń do mnie:  +48 73 399 33 10

Pamiętaj że jestem do Twojej dyspozycji
- zadzwoń teraz:  +48 73 399 33 10