Zobacz realizacje Wyceń projekt

Marketing internetowy

Stworzyliśmy usługę zgodną z oczekiwaniami firm, które szukają jednego sprawdzonego partnera o szerokich kompetencjach.

Marketing internetowy to forma tradycyjnego marketingu, którego nośnikiem są różnego rodzaju strony internetowe. Celem wszystkich działań marketingowych jest dotarcie oraz pozyskanie nowych klientów.

Do podstawowych działań związanych z marketingiem internetowym zalicza się:

 • prowadzenie działań promocyjnych w wyszukiwarkach (najczęściej w Google oraz Bing) w tym pozycjonowanie stron, linki sponsorowane, banery reklamowe w sieci partnerskiej,
 • kampanie w sieciach reklamowych,
 • aktywność i prowadzenie promocji w mediach społecznościowych (facebook, linkedIn, instagram)
 • content marketing - artykuły sponsorowane,
 • e-mail marketing.

Reklamę w internecie nazywamy również e-marketingiem lub po prostu marketingiem w internecie

Skontaktuj się z nami teraz- porozmawiajmy o Twoim projekcie!

Zadzwoń: +48 77 300 03 30 Napisz: hello@cg2.pl


Jeżeli posiadasz już stronę internetową musisz zadbać o jej popularność w internecie. Tylko strony internetowe, na które trafiają liczni użytkownicy przynoszą zyski.

My wiemy jak pozyskać wartościowy ruch na Twoją stronę.

Zakres usług marketingu internetowego

W CG2 działamy kompleksowo, oznacza to, że jeden zespół zarządza wszystkimi usługami związanymi z marketingiem i wizerunkiem firmy. Daje to wymierne korzyści dla naszych Klientów, ponieważ nie muszą utrzymywać stałego kontaktu z kilkoma podmiotami świadczącymi różnego rodzaju usługi związane z promocją i marketingiem.

Znajomość potrzeb, celów oraz realizacja spójnej strategi promocyjnej firmy to atuty, które przekonają Cię do skorzystania z naszych usług.

pozycjonowanie-stron-seo Pozycjonowanie - SEO

Strony i sklepy internetowe umożliwiają firmom dotarcie do globalnych rynków zbytu. Czy to powszechne stwierdzenie jest zawsze prawdziwe? Należy je rozwinąć, dodając, że globalny zasięg dotyczy tylko tych, których serwisy www pozyskują wartościowy ruch dzięki działaniom związanym z pozycjonowaniem i SEO.

marketing-i-prowadzenie-media-spolecznosciowe Marketing w social media

Marketing w mediach społecznościowych takich jak Facebook, Instagram, Tweeter lub LinkedIn to skuteczne narzędzie marketingowe.

Jeżeli docenisz siłę społeczności skupionej wokół Twojej marki, zyskasz stałą społeczność klientów, którzy w naturalny sposób będą promować Twoją działalność wśród znajomych.

sem-marketing-internetowy Marketing internetowy - SEM

Jeżeli szukasz szybkich efektów skorzystaj z reklamy w Google.

Narzędzia Google Ads dostarczane przez światowego lidera, pozwalają pozyskać ruch z wyszukiwarki, portali partnerskich, sklepu Google oraz z innych miejsc, gdzie znajdują się klienci zainteresowani Twoimi usługami i produktami.

opieka-nad-strona-kreowanie-wizerunku Opieka i kreowanie wizerunku

Prowadząc biznes masz świadomość jak ważne jest stałe dbanie o swój wizerunek.

Zbudujemy strategię promocyjną, a następnie będziemy działać zgodnie z planem w obszarze marketingu tradycyjnego lub internetowego. Prowadzimy strony internetowe, projektujemy media, realizujemy kampanie reklamowe.

Kompleksowo i po znajomości - usługi marketingowe 360º

Naszą ofertę kierujemy do podmiotów, które poszukują agencji świadczącej usługi 360 stopni. Z CG2 nie tylko stworzysz nowoczesną stronę internetową, aplikację lub identyfikację wizualną ale także zrealizujesz absorbująca odbiorców kampanię reklamową. Pomożemy zbudować rozpoznawalność Twojej marki. Dotrzemy do potencjalnych klientów z ofertą Twoich usług i produktów.

Poznaliśmy się już na etapie budowy wizerunku Twojej firmy i podczas tworzenia strony www / portalu / sklepu
- zaufaj naszym umiejętnością z zakresu działań promocyjnych w internecie.

Z nami Twoja strona internetowa, sklep lub aplikacja pozyska wartościowy ruch, który przekujesz na wzrost obrotów firmy.

marketing-internetowy_03 marketing-internetowy_03

Zalety marketingu internetowego

Marketing internetowy posiada liczne zalety, które spowodowały, że wiele firm nie wyobraża sobie bez niego swojego teraźniejszego i przyszłego życia. To Ty znasz swoją firmę i produkty najlepiej - dowiedz się jak działa marketing internetowy i sam zdecyduj czy opłaca zacząć pozyskiwać nowych klientów w sieci za pomocą sprawdzonych metod?

 1. Brak ograniczeń czasowych i terytorialnych - za pomocą marketingu internetowego dotrzesz do wielu klientów w dowolnym miejscu na świecie. 
 2. Marketing internetowy działa cały czas - 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu i w pełni niezależnie od innych aktywności Twojej firmy
 3. Precyzja marketingu internetowego - narzędzia internetowe dają nieograniczone możliwości targetowania. Możesz dotrzeć do grup osób na podstawie ich lokalizacji, preferencji zakupowych, zainteresowań lub aktywności społecznej.
 4. Interakcja z klientem - e-marketing daje możliwość budowy relacji z klientem co daje duże możliwości poznania jego potrzeb oraz dopasowania własnej oferty do jego preferencji zakupowych. 
 5. Możliwość zmierzenia skuteczności kampanii reklamowej - działania marketingowe należy prowadzić skutecznie wykorzystując doświadczenie i wiedzę. Każde kampania jednak jest inna i należy poddać ją szczegółowej ewaluacji, co pozwoli wykorzystać dobrze posiadany budżet reklamowy (optymalizacja kampanii).
 6. Personalny przekaz marketingowy - marketing w internecie daje możliwości zwrócenia się przyszłego klienta w taki sposób jaki on tego oczekuje. Re-marketing pozwala na dotarcie do klientów, którzy pierwszy kontakt z naszą marką mają już za sobą.
 7. Wzrost świadomości klientów - marketing internatowy umożliwia dotarcie do szerokiej grupy odbiorców co pozwala osiągnąć olbrzymi zasię kampanii reklamowej. 
 8. Działania e-marketingu pozwalają poznać i zrozumieć klienta - pozyskując duże grupy odwiedzających stronę internetową, zdobywamy wiedzę, informacje o ich preferencjach, a nawet o tym jak postrzegają nasze działania wizerunkowe i przekaz medialny.
 9. Marketing internetowy jest relatywnie tani - jeżeli przeanalizujesz możliwości oraz zasięg działań e-marketingu, a następnie odniesiesz jego koszty do cen reklamy w prasie, radio lub telewizji jego cena będzie bardzo atrakcyjna. 

Poznaj naszych klientów, z którymi mamy przyjemność współpracować

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj.

Dzwonię 733 993 310
Cześć! nazywam się Łukasz
Cieszę się, że trafiłeś do nas
jaki projekt chciałbyś zrealizować?
Sprawdź naszą ofertę

Potrzebujesz doradztwa - zadzwoń do mnie:  +48 73 399 33 10

Pamiętaj że jestem do Twojej dyspozycji
- zadzwoń teraz:  +48 73 399 33 10