Artystycznie, prosto ze smakiem
- strona www MSL

Serwis internetowy Muzeum Sztuki w Łodzi

Realizacja: Strony www

Serwis internetowy Muzeum Sztuki w Łodzi budowany i rozbudowywany jest przez naszą firmę od wielu lat. W 2015 roku odnowione zostały wszystkie funkcjonalności, oprogramowanie, grafika, tak aby odpowiadały najnowszym trendom i wymogom w branży. Dodatkowo w ramach współpracy przygotowano profesjonalny newsletter, rozbudowaną księgarnię i filmotekę oraz kalendarium z możliwością przeglądania i filtrowania wydarzeń planowanych oraz zrealizowanych. Wydarzenia jak i inne treści strony są zarządzane poprzez panel CMS samodzielnie przez pracowników Muzeum. 

Prace nad serwisem w dalszym ciągu trwają, wspólnie z klientem rozwijamy go, tak aby zawsze był nowoczesny, jak przystało na Muzeum Sztuki Nowoczesnej.

Zakres prac

  • Projekt graficzny UI / UX
  • Interfejs WCAG 2.0
  • Wdrożenie systemu do CMS
  • Architektura informacji
  • Stała opieka i wsparcie techniczne
Zobacz stronę WWW Chcę podobną realizację

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj.