O nas

Jesteśmy małym, ambitnym zespołem wspierającym prywatne i publiczne podmioty w osiąganiu celów biznesowych

Od ponad dekady działamy w obszarach projektowania i budowy wizerunku.

Z każdym rokiem działalności agencji interaktywnej CG2 podnosimy standardy świadczonych usług, oferując rozwiązania i produkty cyfrowe dla wymagających klientów z kraju i z zagranicy.

Od ponad dekady działamy w obszarach projektowania i budowy wizerunku.

Z każdym rokiem działalności agencji interaktywnej CG2 podnosimy standardy świadczonych usług, oferując rozwiązania i produkty cyfrowe dla wymagających klientów z kraju i z zagranicy.

Kreacja i projektowanie

Pasjonuje nas minimalizm i czystość kompozycji, w której każdy z nas odnajduje rytm i konsekwencję. Projektujemy grafikę użytkową w obszarach kreowania marki oraz projektowania interfejsów serwisów internetowych

Budowa serwisów internetowych

Posiadamy szerokie umiejętności programistyczne (front-end i back-end).

Specjalizujemy się w programowaniu w otwartych technologii internetowych (open-source software) z wykorzystaniem frameworka Symfony (Drupal, Prestashop)

Dostępność cyfrowa

Łącząc kompetencje projektowania użytecznych aplikacji oraz programowania dedykowanych interfejsów serwisów internetowych, budujemy dostępne strony internetowe w standardzie WCAG 2.1, jak również przeprowadzamy audyty dostępności.

Jesteśmy partnerem i członkiem: 

Dostępność PlusOpolska Izba GospodarczaIzba gospodarcza Śląsk

Posiadamy wiedzę i doświadczenie, aby projektować zgodnie ze standardami oraz energię i umiejętności programistyczne potrzebne do realizacji ambitnych pomysłów.

Jak pracujemy w agencji CG2?

Słuchamy, jesteśmy otwarci na rozmowę i pomysły, które wnoszą dodatkowe wartości do projektów.

Realizujemy, jesteśmy maksymalnie skupieni na osiąganiu postawionych przed nami strategicznych celów biznesowych.

Uczymy się, poznajemy i doświadczamy. Każdy podmiot, rynek, dla którego pracujemy jest inny, co pozwala nam się rozwijać.

Cieszymy się każdą pozytywną opinią i referencją naszych Klientów

Cieszymy się każdą pozytywną opinią i referencją naszych Klientów

Rekomendujemy usługi Agencji CG2. Zaangażowanie, profesjonalizm i zdolności twórcze Zespołu CG2 z pewnością przyczynią się do sukcesu każdego projektu.
Sławomir Staręga Manager Marketingu Departament Korporacyjny Handlu Segmentu Agro, Grupa Azoty Zakłady Azotowe "Puławy" SA
Wszystkie usługi wykonane i wykonywane przez Zespół CG2 są na najwyższym poziomie. Bardzo wysoko oceniamy jakość współpracy, doradztwo oraz terminowość realizowanych projektów.
Thomas Passon Właściciel Poolcomplex.com
Jesteśmy bardzo zadowoleni z prac oraz jakości obsługi, wysokie wymagania zarówno technologiczne, jak i graficzne stawiane firmie przez naszych specjalistów zawsze są profesjonalnie spełnione. Eksperci CG2 posiadają wysoką wiedzę i doświadczenie, co skutkuje powierzaniem im pełnej realizacji prac tj. od zaprojektowania po wdrożenie i utrzymanie.
Paulina Kurc-Maj Zastępca Dyrektora ds. Promocji i Upowszechniania, Muzeum Sztuki w Łodzi
Niniejszym potwierdzamy, że firma CG2 Sp. z o. o. wykonała z należytą starannością usługi.
Robert Dzierzgwa Dyrektor Departamentu Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej
Bardzo wysoko oceniamy współpracę z zespołem CG2, w szczególności doceniamy szeroki wachlarz propozycji, profesjonalizm i terminowość. Jesteśmy przekonani, że wybór CG2 był strzałem w dziesiątkę.
Grzegorz Kowalski Wspólnik AWEG
Zaangażowanie i kreatywność Zespołu CG2 przejawiały się w każdym etapie projektu. Zdolność do słuchania i zrozumienia naszych oczekiwań przełożyła się na doskonałe dopasowanie projektu do naszych potrzeb i wymagań.
Michał Chrosiński Dyrektor Teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi
CG2 nieprzerwanie od roku 2017 dba o wizerunek naszego przedsiębiorstwa. Wysoce oceniamy jakość współpracy oraz terminowość realizowanych projektów.
Witold Mirski Prezes Zarządu VOLEN S.A.
Wysoko oceniamy projekt graficzny publikacji „Theory-based evaluation in complex environments”. Profesjonalny i nowoczesny design idealnie wpisał się w nową wizualizację Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.
Jacek Pokorski Kierownik Jednostki Ewaluacyjnej PARP
Agencja Interaktywna CG2 zaprojektowała, zaprogramowała i wdrożyła serwis internetowy Archiselt.com w oparciu o autorskie oprogramowanie CMS: AH.System. Profesjonalnie zrealizowane zadanie od zaprojektowania, po wdrożenie.
Agata Brandt Koordynator Realizacji Projektu, SELT Sp. z o.o.
Firma CG2 Sp. z o.o. zaprojektowała, zbudowała i wdrożyła nowoczesny serwis internetowy Muzeum Śląska Opolskiego, który ma za zadanie propagowanie lokalnego dziedzictwa i kultury Śląska Opolskiego, a także prowadzenie szerokiej edukacji kulturalnej i kulturowej. Wysoka jakość usług oraz wsparcie jakie uzyskaliśmy od CG2 pozwala nam rekomendować Spółkę jako wiarygodnego i profesjonalnego wykonawcę usług.
Joanna Ojdana p.o. Dyrektor Muzeum Śląska Opolskiego w Opolu
CG2 od pierwszego kontaktu było elastyczne i gotowe do dzielenia się z nami swoją wiedzą i propozycjami. Dzięki współpracy z agencją, nowy wizerunek naszej marki jest spójny i profesjonalny, a strona i sklep internetowy w pełni spełniają nasze potrzeby i realizują cele przed nimi postawione.
Marta Królewska Prokurent, Polskie Kliniki Osteoporozy Sp. z o.o.
Powierzone zadania zostały wykonane zgodnie z ustaleniami i potrzebami ZEF. Wysoka jakość usług oraz wsparcie jakie uzyskaliśmy od CG2 Sp. z o. o. pozwala nam rekomendować Spółkę jako wiarygodnego i profesjonalnego wykonawcę usług.
dr Urszula Biel Zespół Edukatorów Filmowych ZEF
Wszystkie usługi wykonane i wykonywane przez Zespół CG2 są perfekcyjnie. Bardzo wysoko oceniamy jakość współpracy, doradztwo oraz terminowość realizowanych projektów.
Roman Sowa Właściciel, Plastodrew Sowa sp.j.
Fachowość, terminowość jak i indywidualne podejście do klienta, skutkują dalszą trwałą współpracą z firmą CG2 sp. z o. o. Agencji CG2 powierzyliśmy bowiem utrzymanie, rozwój oraz stałą opiekę i działania marketingowe serwisu internetowego lupek.pl
Dawid Koziołek Dyrektor Działu Pokryć Dachowych i Systemów Elewacyjnych, Śląskie Kruszywa Naturalne Sp. z o.o.
Wysoka jakość , kreatywność, rzetelność oraz profesjonalne wsparcie jakie uzyskaliśmy od CG2 podczas realizacji projektu oraz obecnie w bieżącym prowadzeniu strony pozwala nam rekomendować Spółkę CG2 jako wiarygodnego i profesjonalnego wykonawcę usług.
Maciej Dudzic Członek Zarządu Elemental Strategic Metals Sp. z o.o.
Agencja stworzyła dla naszej marki portal skrojony idealnie na miarę i dostosowany do potrzeb słuchaczy.
Bartłomiej Piasecki Prezes Zarządu, Radio Park Sp. z o.o.
Agencja CG2 cechuje się zaangażowaniem, elastycznością i pomysłowością, a co więcej odpowiedzialnością i konsekwencją w działaniu.
Krzysztof Fąfrowicz Właściciel Gustorii
Głównymi czynnikami, które zdecydowały o wyborze tego wykonawcy były dotychczasowa współpraca, pozytywne opinie innych klientów oraz doradztwo i doświadczenie w projektowaniu nowoczesnych projektów graficznych oraz funkcjonalnych i intuicyjnych serwisów internetowych.
Robert Kwoczała Specjalista ds. sprzedaży, Śląskie Kruszywa Naturalne Sp. z o.o.
Z ogromną przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez CG2 Sp. z o.o. Profesjonalne doradztwo i interesujące idee, wsparte dużą wiedzą informatyczną, ze szczególną znajomością tajników Internetu, pomogły nam zaprezentować profesjonalnie projekt "Tum - perła romańskiego szlaku ziemi łęczyckiej" w rzeczywistości internetowej, w nowej odsłonie.
Dominik Kacper Płaza Dyrektor Muzeum Archeologicznego i Etnograficznego w Łodzi
CG2 realizuje projekty o jakości na najwyższym poziomie. Posiada znajomość rynku, wiarygodność, rzetelność, a także wiedzę i doświadczenie.
Adam Krollik Właściciel ART Bau GmbH
Zespół CG2 Sp. z o. o. cechuje ogromne zaangażowanie w realizowane projekty, innowacyjność i użyteczność proponowanych rozwiązań, które następnie znakomicie wdraża i utrzymuje.
Dariusz Domagała Wiceprezes Zarządu, Komercyjne Linie Autobusowe LUZ sp. z o.o.
CG2 to kreatywny, rzetelny i kompetentny partner biznesowy. Wieloletnia współpraca pozwala nam cieszyć się przygotowanym dla nas nowoczesnym brandingiem oraz stale udoskonalaną innowacyjną stroną internetową.
Jan Klimkiewicz Prezes Zarządu KlimkiewiczKnapik Sp. z o.o.
Agencja interaktywna CG2 zaprojektowała nową stronę nowolipki.edu.pl dostosowaną do standardu WCAG 2.1. Udało jej się połączyć dostępność, funkcjonalność z atrakcyjnym charakterem wizualnym strony. Bardzo wysoko oceniamy jakość współpracy i dziękujemy za fachową pomoc.
Ewa Sokołowska Specjalista ds. promocji i projektów kulturalnych, Państwowe Ognisko Artystyczne „Nowolipki"
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Agencja Interaktywna CG2 wykazała się skrupulatnością, elastycznością i pomocą na każdym etapie. Profesjonalne podejście, kompetencja oraz zaangażowanie sprawiły, że z czystym sumieniem możemy polecić firmę.
Anna Tanaev Kierwnik Biura Promocji Uczelni, Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku
Wysoko oceniamy rzetelną i fachową pomoc firmy, którą zapewnia na każdym etapie realizacji projektów wizerunkowych, co skutkuje stałą współpracą z CG2 Sp. z o.o.
Marcin Wereszczyński Prezes Zarządu Hyforia Sp. z o.o.
Zaświadczamy, że współpraca z firmą CG2 Sp. z o.o., jaką prowadzimy od 2013 roku przebiega zawsze wzorowo i z zachowaniem wszystkich terminów. Wysoka jakość usług oraz wsparcie jakie uzyskaliśmy od CG2 Sp. z o. o. pozwala nam rekomendować Spółkę jako wiarygodnego i profesjonalnego wykonawcę usług.
Marek Stelmaszek Główny Specjalista ds. Informatyki, Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.
Wieloletnia dobra współpraca oraz wysoka jakość usług Agencji interaktywnej CG2 pozwala nam rekomendować Spółkę jako nowoczesną, rzetelną i kreatywną. Polecamy usługi tej firmy podmiotom, którym zależy na profesjonalnym i skutecznym marketingu internetowym oraz płynnej komunikacji z wykonawcą.
Rafał Bujak Prokurent, Dyrektor techniczny Cementowni "Odra" S.A.
Muzeum Miejskie poleca firma CG2 jako w pełni profesjonalną, nowoczesną, kreatywną, jak również rzetelną i godna zaufania.
dr Lucjan Buchalik Dyrektor Muzeum Miejskiego w Żorach
Zespół CG2 sp. z o. o. cechuje ogromne zaangażowanie w realizowane projekty, innowacyjność i użyteczność proponowanych rozwiązań, które następnie znakomicie wdraża i utrzymuje. Spółka CG2 stale utrzymuje i rozwija, w tym prowadzi efektywne i skuteczne prace związane promocją naszego serwisu w internecie.
Denis Wróbel Prezes Zarządu, Mein Personal Sp. z o.o.
Dzięki talentowi i profesjonalizmowi CG2, nowe wirtualne oblicze naszej placówki jest doskonałym przykładem niezwykle udanego połączenia walorów użytkowych (stabilność systemu, łatwość administrowania, funkcjonalność rozwiązań) z walorami artystycznymi (świeżość pomysłu, niebanalna grafika).
Elżbieta Marciniszyn Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Opolu
Projekt logo stworzony dla Slava Racing płynnie integruje się z naszym jachtem, symbolizując oddanie naszego zespołu dla sportu i naszej ligi. Ponadto dbałość o szczegóły zapewniła, że każdy aspekt brandingu, od palety kolorów po typografię, idealnie pasuje do tożsamości naszej marki.
Marta Gwiazda Członek Zespołu Slava Racing
Firma CG2 Sp. z o. o jest naszym wieloletnim partnerem w zakresie tworzenia i utrzymania gminnego portalu informacyjnego. Pragniemy wyrazić nasze zadowolenie z dostosowania, zaprojektowania, wdrożenia, utrzymania i rozwoju nowoczesnego portalu Gminy zgodnego z ze standardem WCAG 2.1.
Zbigniew Kukiełka Kierownik Referatu Rozwoju i Promocji, Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich
CG2 Sp. z o.o. prowadzi od 2013 roku stałą opiekę wizerunkową naszej marki, którą zbudowała i stale rozwija razem z nami. Wysoko oceniamy rzetelną i fachową pomoc firmy, na którą zawsze możemy liczyć.
Beata Fila Współwłaściciel FILA I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA
Pomysł na brend, w tym logo i portal naszej instytucji, idealnie pasuje do roli jaką pełni OCRG - lokomotywy rozwoju biznesu w regionie. Dziękujemy CG2.
Roland Wrzeciono Dyrektor Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki
Firma CG2 sp. z o.o. zrealizowała i wdrożyła nowoczesny, kompleksowy Systemem Identyfikacji Wizualnej naszej szkoły językowej. CG2 realizuje nieprzerwanie od początku swojej działalności wszelkie działania informacyjno-promocyjne naszej placówki.
Tomasz Burghardt Właściciel Szkoły Języków Obcych Master
W ramach stałej współpracy oprócz wsparcia wizerunkowego naszej Fundacji, kadra CG2 należy do grona naszych ogólnopolskich ekspertów.
Katarzyna Bienias Prezeska Fundacji IDEA Rozwoju
Zaświadczam, że Zespół CG2 charakteryzuje się profesjonalizmem, terminowością oraz indywidualnym podejściem do klienta.
Daniel Banaszewski Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 33 w Poznaniu
Zadanie wykonane zostało z najwyższą starannością, zasadami najnowszej wiedzy technicznej oraz projektowania serwisów internetowych. Wysoko ocenieniami rzetelną i fachową pomoc firmy CG2 Sp. z o.o., którą zapewniała na każdym etapie realizacji projektu.
Aleksandra Majchrzak-Pilarczyk Dyrektor Biura Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi
Zaświadczam, że Agencja Interaktywna CG2 charakteryzuje się najwyższym profesjonalizmem, terminowością oraz indywidualnym podejściem do klienta. Polecam współpracę z CG2 wszystkim, którzy cenią sobie doskonałą komunikację i wysoką jakość usług.
Krzysztof Kromczyński Wspólnik, Art-Abażur K. Kromczyński i Wspólnicy Spółka Jawna
Rozpocznijmy współpracę
Napisz wiadomość na hello@cg2.pl
lub zadzwoń +48 77 300 03 30

Prześlij zapytanie

Wybierz rodzaj projektu
Ustal budżet w PLN (netto)