Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Polityka prywatności

Oferta

Od początku swojego istnienia działamy w obszarze internetu, kreowaniu marki oraz aplikacji mobilnych.

Bardzo dużą wagę przywiązujemy do szczegółów i jakości naszych realizacji. Zawsze myślimy o ergonomii, użyteczności i intuicyjności.

Strony internetowe

Strony www

Budujemy nowoczesne witryny internetowe RWD zorientowane na realizację wyznaczonych celów. Projektujemy zgodnie z zasadami UX oraz strategią marketingową.

Optymalizujemy je pod kątem użyteczności, wygody nawigacji oraz wyszukiwarek internetowych - SEO.

Portale internetowe

Projektujemy responsywne portale internetowe, które spełniają standard WCAG 2.0.

Posiadamy szereg rozwiązań dedykowanych dla portali miejskich i korporacyjnych, które znacząco optymalizują czas i podnoszą ergonomię pracy zespołów redakcyjnych.

Aplikacje dedykowane

Realizujmy aplikacje internetowe, które są w pełni dostosowane do specyfiki firmy.

Nasze narzędzia pozwalają modelować dowolne procesy biznesowe oraz struktury danych. Budowa oprogramowania on-line daje nieprzerwany dostęp do zasobów z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.

Identyfikacja wizualna

Projektowanie Logo

Projektujemy oryginalne znaki słowno-graficzne, które stanowią fundament do budowy tożsamości marki.

Identyfikacja wizualna

Projektujemy kompleksowe systemy tożsamości marki, które tworzą rozpoznawalną i nowoczesną kreację wizualną firmy. Sprawnie realizowana strategia wizualna firmy przekłada się na stworzenie rozpoznawalnej marki/brandu i tym samym na czysty Twój zysk.

Publikacje i foldery

Przygotowujemy różne publikacje. Zajmujemy się projektowaniem ich okładek oraz layout'u, a także ich składem i przekazaniem gotowych publikacji drukowanych lub elektronicznych.

Aplikacje mobilne

Moja wiadomść

Zapytanie ofertowe

Wybierz biuro