Portal internetowy Stacji Radegast - Łódź

Historia zapisana na stronach www

Zaprojektowany i zbudowany edukacyjny portal internetowy skupia zagadnienia upamiętniające historię Żydów zamieszkujących miasto Łódź.

Przy współpracy z klientem opracowaliśmy narzędzie edukacyjne, którego podstawą jest plan getta. Poszczególne punkty zawierają informacje w formie fotografii, tekstów źródłowych jak również nagrania audio i wideo.

Portal internetowy został przygotowany w technologii responsywnej (RWD) i jest w pełni dostępny na komputerach, tabletach i telefonach. Wielojęzyczny portal oferuje treści w językach: polskim, angielskim, niemieckim, hebrajskim.

tworzenie stron internetowych w tym:

  • Projekt graficzny
  • Projekt funkcjonalny
  • Wdrożenie systemu do CMS
  • Architektura informacji
  • Interfejs WCAG 2.0
Zobacz stronę WWW Chcę podobną realizację

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj.

Dzwonię 733 993 310
Proszę o bezpłatną ofertę

Proszę o kontakt zgodnie z poniższymi danymi w sprawie przygotowania oferty dla mojego projektu:

Jesteś 2 osobą, która zamówiła dzisiaj kontakt.

Twoje dane są z nami bezpieczne! CG2 sp. z o.o.  jest administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych. Będą one przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Masz pytania, wątpliwości - skontaktuj się z nami. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.