Projektowanie portali internetowych Muzeum Miejskiego w Żorach

Lubimy sztukę, szczególnie tą nowoczesną związaną z grafiką użytkową

Projekt obejmował kompleksową realizację portalu internetowego muzeum. Od podstaw został zaprojektowany każdy jego szczegół tak aby interfejs dobrze prezentował zawartość merytoryczną serwisu. Agencja interaktywna CG2 stale wspiera i rozwija portal internetowy w oparciu o profesjonalną współpracę z Klientem.

Nagroda dla strony www

Portal internatowy jako część identyfikacji wizualnej, został nagrodzona Sybillą 2017

tworzenie stron internetowych w tym:

  • Projekt graficzny UI
  • Wdrożenie systemu do CMS
  • Interfejs WCAG 2.0
  • Stała opieka i wsparcie techniczne
Zobacz stronę WWW Chcę podobną realizację
Referencje klienta:
Wysoka jakoś usług oraz wsparcie jakie uzyskujemy od CG2 przyczyniło się do uzyskania przez nasze Muzeum nagrody "Sybilla" w kategorii wystawy etnograficzne za projekt "Polskie poznawanie świata" oraz Wyróżnienie w III przeglądzie Muzeum Widzialne w kategorii identyfikacja muzeum.
Lucjusz BuchalikDyrektor Muzeum Miejskiego w Żorach

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj.

Dzwonię 733 993 310
Proszę o bezpłatną ofertę

Proszę o kontakt zgodnie z poniższymi danymi w sprawie przygotowania oferty dla mojego projektu:

Jesteś 2 osobą, która zamówiła dzisiaj kontakt.

Twoje dane są z nami bezpieczne! CG2 sp. z o.o.  jest administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych. Będą one przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Masz pytania, wątpliwości - skontaktuj się z nami. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.