Zobacz realizacje Wyceń projekt

Portale internetowe

Projektujemy nowoczesne portale internetowe dla instytucji publicznych i firm. Dbamy o detale, użyteczność, dostępność oraz wygodę korzystania. Posiadamy sprawdzone rozwiązania pozwalające na zarządzanie portalem przez rozbudowane zespoły redakcyjne.

Skontaktuj się z nami teraz- porozmawiajmy o Twoim projekcie!

Zadzwoń: +48 77 300 03 30 Napisz: hello@cg2.pl

Szukasz sprawdzonej agencji interaktywnej, która zaprojektuje profesjonalny portal internetowy? Dobrze trafiłeś - skontaktuj się z nami - doradzimy najlepsze rozwiązania, dobierzemy nowoczesne narzędzia.

Zaprojektowane przez nas portale internetowe

Cieszy nas wielkie zaufanie, jakim obdarzają nas nowi i stali klienci, którzy powierzają nam kompleksowe realizacje wymagających projektów stron, serwisów, portali internetowych. Każdy realizowany przez nas projekt serwisu internetowego to wyzwanie, które pozwala nam wykazać się praktyczną wiedza i doświadczeniem związanym z tworzeniem, projektowaniem i budową stron www.

Wiemy jak budować skuteczne i profesjonalne strony internetowe.

Nowoczesne witryny internetowe, zbudowane w technologi RWD, starannie zaprojektowane w najmniejszych szczegółach. Strony zorientowane na realizację wyznaczonych celów, zgodne z potrzebami konwencjami i standardami internetowymi.

Portale internetowe zgodne ze standardem WCAG 2.1

 •  Indywidualna szata graficzna - w pełni autorska, dedykowana i nowoczesna, przygotowana zgodnie z wymogami WCAG 2.0/2.1
 •  RWD - wszystkie nasze realizacje zbudowane są w nowych technologiach, które doskonale współpracują z urządzeniami mobilnymi tj.: smartfon, tablet, smart TV
 •  CMS - zbudowaliśmy od podstaw nowoczesny system zarządzania treścią, który pozwala szybko i sprawnie zarządzać portalem internetowym
 • pozycjonowanie Pozycjonowanie - każdy portal w naszym portfolio to rozwiązanie zoptymalizowane pod kątem dostępności treści dla wyszukiwarek - optymalizacja SEO
 •  Profesjonalnie opracowane treści - dbamy o jakość merytorycznej strony internetowej. Redagujemy poprawne, zrozumiałe treści, które absorbują czytelników.
 •  Opieka nad stroną - jesteśmy agencją interaktywną, która działa szeroko, możesz powierzyć nam kompleksowe działania marketingowe, w tym bieżącą obsługę, promocję, wsparcie portalu internetowego.
zaufanie zaufanie

Jak projektujemy portale internetowe?

Jest to przykład modelowy, który często optymalizujemy i dostosujemy do potrzeb i specyfiki projektu internetowego. W każdym z etapów nasz zespół stara się służyć swoją wiedzą, doświadczeniem i fachowym doradztwem związanym z tworzeniem portali internetowych

Działamy zgodnie z metodologią prac, która pozwala nam szybko i sprawnie realizować skomplikowane i złożone projekty tworzenia stron internetowych.

 1. Poznajemy się, Twoje potrzeby i plany Przedstawiasz nam swoją wizję projektu portalu.
  Wyznaczamy Cele!
 2. Analiza wstępna Analizujemy Twoje obecne materiały oraz inne portale internetowe stanowiące bezpośrednią konkurencję.
  Dobry researche to podstawa.
 3. Projektowanie architektury informacji Rozpoczynamy planowanie i przygotowujemy wstępne szkice projektu, typów i struktur informacji w portalu.
  Szkic projektu.
 4. Projektowanie użyteczności strony - UX Jak już wiemy jakie informacje znajdą się w serwisie, rozpoczynamy projektowanie i tworzenie architektury logicznej.
  Makiety funkcjonalne - to ważny punkt projektu!
 5. Projektowanie UI Szata graficzna jest ważnym elementem projektu, to ona nadaje smak i odpowiada za estetykę całego portalu internetowego.
  Smaczny portal to dobry portal.
 6. Programowanie funkcjonalności Na warsztat trafiają plany, które programiści zamieniają w działające oprogramowanie www.
  Program musi realizować cele.
 7. Wdrożenie systemu CMS Sercem strony internetowej jest stabilny CMS, pozwalający zarządzać wszystkimi informacjami na portalu internetowym.
  Użyteczny i wygodny CMS.
 8. Testowanie serwisu Jak prace projektowe i programistyczne kończą się, rozpoczynają się testy. Sprawdzana jest poprawność działania, ergonomia użytkowania oraz stabilność całego systemu (front-end i back-end).
  Eliminacja błędów.
 9. Przygotowanie i wprowadzenie treści Strony internetowe to nośniki informacji, jeżeli ich zawartość jest niskiej jakości, żadne cele nie zostaną zrealizowane, ponieważ użytkownicy nie będą chcieli ich przeglądać.
  Nieoceniona wartość pracy nad przekazem.
 10. Konfiguracja i uruchomienie Aby portal / wortal mógł ujrzeć "światło dzienne" należy go wdrożyć. Podłączyć domenę - adres internetowy oraz wykonać szereg prac związanych z wdrażaniem portali internetowych.
  Narodziny nowej witryny internetowej.
 11. Utrzymanie i rozwój systemu Budowa portalu internetowego to dopiero początek. Kolejne etapy to utrzymanie na serwerze, bieżąca opieka, aktualizacja oprogramowania. 
  Portal to duży, żywy organizm!
 12. Kampanie SEO i SEM Globalna wioska jaką jest internet pozwala na dotarcie do użytkowników z całego świata z pomocą specjalistów, marketing internetowy przynosi wymierne korzyści.
  Serwis musi działać!

AH.System - dedykowany CMS dla stron, portali, aplikacji internetowych

Stworzyliśmy narzędzie, które jest aplikacją pozwalającą w szybki sposób tworzyć dedykowany back-end dla stron internetowych, portali i aplikacji, który w pełni odpowiada przetwarzanym modelom danych oraz relacjami między nimi.

Nawigacja w CMS

Wszystkie moduły oraz dostępne aplikacje dla użytkownika w jednym miejscu, zawsze pod ręką.

Przeszukiwanie i filtracja danych w module

Nasz CMS posiada system filtracji, który pozwala na podstawie typów danych filtrować i przeszukiwać rekordy według zadanych kryteriów.

CMS pamięta ustawione filtry, dzięki czemu wygodnie pracujesz na minimalnej ilości rekordów, co bardzo ułatwia pracę.

Wykonaj operacje na wielu rekordach w module

Jeżeli chcesz np. przenieść wiele rekordów do archiwum z naszym CMS to bardzo proste. Zaznaczasz rekordy, które Cię interesują, a następnie wykonujesz akcję "Zmień status na archiwalny" - proste? 

Zarządzanie metadanymi - SEO

Każdy moduł w systemie, który generuje linki, czyli tworzy nowe podstrony serwisu, posiada aplikację do zarządzania metadanymi. Dane te pozwalają dostarczać informacje do wyszukiwarek (np. google) i przez to lepiej pozycjonować Twoją stronę.

W naszym CMS, możesz pisać reguły według, których system ma tworzyć opisy w metadanych.

Wersje treści zapisywane i przechowywane w systemie

Wszystkie wykonywane operacje są zapisywane w systemie zarządzania treścią. Możesz w dowolnej chwili wrócić do wersji archiwalnej i przywrócić ją jako najnowszą.

Z AH.System możesz bez obaw zmieniać i pracować nad contentem Twojej strony www

Wysiwyg dla CMS

Wizualny edytor treści pozwala tworzyć stronę niczym artykuł w popularnych programach typu MS. Word lub Writer. Wszystkie dostępne opcje są doskonale wkomponowane w system, dzięki czemu to co zostanie sformatowane zawsze poprawnie wyświetli się na stronie internetowej.

Eksport do XLS

Chcesz skopiować bazę Twoich stron lub innych rekordów - jeden przycisk i dane możesz pobrać w arkuszu kalkulacyjnym.

Sortowanie danych

Jeżeli chcesz ustawić nietypową kolejność aktualności nie musisz już posiadać umiejętności programistycznych - wystarczy, że wejdziesz do odpowiedniego modułu, a następnie wybierzesz metodę sortowania danych.

Podgląd treści przed publikacją

Na każdym etapie tworzenie i zarządzania treściami w CMS możesz podejrzeć, jak będą one wyglądały po publikacji. Wystarczy, że klikniesz w przycisk "online", a system przeniesie Cię do strony publicznej.

Kadrowanie obrazów

AH.System umożliwia kadrowanie obrazów, czyli wycinanie i przycinanie zdjęć do najbardziej pożądanego formatu w projekcie graficznym strony.

Nie musisz kadrować zdjęć w programie graficznym, wystarczy, że je prześlesz do CMS, a nasza aplikacja pozwoli Ci je przygotować zgodnie z założeniami projektu graficznego.

Zapis i kopiowanie

Po wypełnieniu formularza rekordu wystarczy, że klikniesz "Zapisz", a system sam wykona wszystkie operacje i stworzy nową podstronę.

Jeżeli zechcesz stworzyć podstronę na bazie już istniejącej, możesz ją skopiować, a następnie edytować, co znacząco przyśpieszy Twoją pracę.

Pomoc w CMS

Jeżeli cokolwiek jest niejasne nasz system nigdy nie pozostawi Cie samego. Wystarczy, że w prawym górnym rogu klikniesz "pomoc", a na ekranie wyświetli się instrukcja postępowania i opis możliwości modułu CMS. 

Dodawanie nowych pozycji

Kliknij w przycisk "dodaj" wypełnij formularz zgodnie z instrukcją i zapisz. To wszystko co musisz zrobić, aby stworzyć nową podstronę!

Koszt / cena stworzenia strony / portalu internetowego
- jak rozliczamy projekty?

Opowiedz nam o swoim projekcie, pozwoli nam to zaproponować najdogodniejszą formę rozliczenia za wykonaną pracę związaną z tworzeniem firmowej strony www:

Poznaj naszych klientów, z którymi mamy przyjemność współpracować

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj.

Dzwonię 733 993 310
Cześć! nazywam się Łukasz
Cieszę się, że trafiłeś do nas
jaki projekt chciałbyś zrealizować?
Sprawdź naszą ofertę

Potrzebujesz doradztwa - zadzwoń do mnie:  +48 73 399 33 10

To znów ja ;)

Zaciekawiła Cię nasza oferta?
Potrzebujesz pomocy?
- zadzwoń do mnie:  +48 73 399 33 10