Portfolio

Zobacz przykłady naszych realizacji stron internetowych, portali internetowych, projekty logo, identyfikacji wizualnych lub brandingu. Poznaj nasz styl, jakość i kompleksowość wdrożeń.

Jeżeli nie znajdziesz w naszym portfolio pozycji z Twojej branży lub w stylu jaki preferujesz, nie przejmuj się!  Podczas spotkania pokażemy więcej co możemy zrobić dla Ciebie. Lubimy wyzwania, dlatego to Twój projekt może być kolejną pozycją, którą będziemy się chwalić w naszym portfolio!

Przeglądaj nasze realizacje stron www i brandingu tak jak lubisz

Jeżeli interesuje Cię wyłącznie projekt z zakresu tworzenie stron internetowych, brandingu i identyfikacji wizualnej lub wyłącznie aplikacje mobilne wykorzystaj filtry ułatwiające przeglądanie naszych realizacji.

Jeżeli posiadasz swój własny zestaw inspiracji lub projekt, który stanowi dla Ciebie wzór, prześlij go nam korzystając z formularza - BRIEF

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj.

Dzwonię 733 993 310
Proszę o bezpłatną ofertę

Proszę o kontakt zgodnie z poniższymi danymi w sprawie przygotowania oferty dla mojego projektu:

Jesteś 2 osobą, która zamówiła dzisiaj kontakt.

Twoje dane są z nami bezpieczne! CG2 sp. z o.o.  jest administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych. Będą one przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Masz pytania, wątpliwości - skontaktuj się z nami. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.