Projekt portalu MDK Opole

Kulturalna strona internetowa

Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu jest inspirującym miejscem do rozwoju pasji, zainteresowań, uzdolnień i umiejętności, więc i ich serwis musi być inspirujący i zachęcający do współpracy.

Praca naszej agencji interaktywnej oraz bardzo dobra współpraca z MDK zaowocowała wdrożeniem nowoczesnego serwisu internetowego.

tworzenie stron internetowych w tym:

  • Projekt graficzny UI/UX
  • Interfejs WCAG 2.0
  • Wdrożenie strony do systemu CMS
Zobacz stronę WWW Chcę podobną realizację
Referencje klienta:
Dzięki talentowi i profesjonalizmowi CG2, nowe wirtualne oblicze naszej placówki jest doskonałym przykładem niezwykle udanego połączenia walorów użytkowych (stabilność systemu, łatwość administrowania, funkcjonalność rozwiązań) z walorami artystycznymi (świeżość pomysłu, niebanalna grafika).
Elżbieta Marciniszyn Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Opolu

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj.

Dzwonię 733 993 310
Proszę o bezpłatną ofertę

Proszę o kontakt zgodnie z poniższymi danymi w sprawie przygotowania oferty dla mojego projektu:

Jesteś 2 osobą, która zamówiła dzisiaj kontakt.

Twoje dane są z nami bezpieczne! CG2 sp. z o.o.  jest administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych. Będą one przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Masz pytania, wątpliwości - skontaktuj się z nami. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.