Projektowanie UI

Specjalizujemy się w profesjonalnym projektowaniu UI. Nasze realizacje wyróżnia intuicyjny i estetyczny projekt interfejsu użytkownika. 

Co to jest UI?

UI, czyli skrót od "User Interface" (interfejs użytkownika), to termin używany w dziedzinie projektowania graficznego i informatyki. Obejmuje on wszelkie elementy interaktywne, które pozwalają użytkownikowi komunikować się z systemem komputerowym, aplikacją, stroną internetową lub urządzeniem elektronicznym.

UI skupia się na projektowaniu interakcji między użytkownikiem a systemem, aby zapewnić intuicyjne, łatwe w obsłudze i estetyczne doświadczenie użytkownika.

Jakie elementy projektujemy w UI?

  1. Przyciski: Pozwalają na wykonywanie działań, np. zatwierdzanie formularzy, przełączanie stron, akceptowanie dialogów itp.
  2. Pola tekstowe: Umożliwiają wprowadzanie danych przez użytkownika, np. w formularzach, wyszukiwarkach itp.
  3. Menu: Ułatwiają nawigację po aplikacji lub stronie internetowej, pozwalając użytkownikowi na wybór różnych funkcji lub opcji.
  4. Paski narzędziowe: Zawierają szybki dostęp do często używanych funkcji lub poleceń.
  5. Lista rozwijana: Pozwala użytkownikowi na wybór jednej z wielu opcji.
  6. Wskaźniki, ikony i symbole: Ułatwiają użytkownikowi orientację i zrozumienie, np. wskaźniki stanu, ikony akcji, znaczniki wyboru itp.
  7. Okna dialogowe: Wyświetlają informacje, ostrzeżenia lub wymagają potwierdzenia działania przez użytkownika.

Jakie ma znaczenie UI w projektowaniu stron internetowych lub sklepów internetowych?

Projektowanie interfejsu użytkownika tzw. UI design ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia pozytywnego doświadczenia użytkownika i skuteczności działania sklepu internetowego lub strony internetowej

UI projektowane przez CG2 jest intuicyjne, dostosowane do potrzeb i umiejętności użytkowników oraz atrakcyjne wizualnie.

Rozpocznijmy współpracę
Napisz wiadomość na hello@cg2.pl
lub zadzwoń +48 77 300 03 30

Prześlij zapytanie

Wybierz rodzaj projektu
Ustal budżet w PLN (netto)