Zobacz realizacje Wyceń projekt

odrasa.eu

Tradycja i nowoczesność na jednej stronie internetowej. Projekt redesignu serwisu internetowego jednej z najstarszych, działających cementowni w Polsce.
Projekt strony internetowej Opole

odrasa.eu

Tradycja i nowoczesność na jednej stronie internetowej. Projekt redesignu serwisu internetowego jednej z najstarszych, działających cementowni w Polsce.

Nasze zadanie polegało na zaprojektowaniu i wdrożeniu firmowej strony internetowej.

Strona internetowa najstarszego w Polsce czynnego opolskiego zakładu specjalizującego się w produkcji cementu, prezentuje zarówno jego bogatą ponad 100-letnią historię, atuty, jak i szeroką ofertę produkowanego cementu. Szczególną uwagę poświęciliśmy podczas budowy strony www prezentacji bogatej historii firmy z Opola.

  • Projekt graficzny UI / UX
  • Architektura informacji
  • Wdrożenie strony do systemu CMS
Referencje klienta:
Wieloletnia dobra współpraca oraz wysoka jakość usług Agencji interaktywnej CG2 pozwala nam rekomendować Spółkę jako nowoczesną, rzetelną i kreatywną. Polecamy usługi tej firmy podmiotom, którym zależy na profesjonalnym i skutecznym marketingu internetowym oraz płynnej komunikacji z wykonawcą.
Rafał BujakProkurent. Dyrektor techniczny Cementowni "Odra" S.A.
Zobacz stronę WWW

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj.

Dzwonię 733 993 310
Cześć! nazywam się Łukasz
Cieszę się, że trafiłeś do nas
jaki projekt chciałbyś zrealizować?
Sprawdź naszą ofertę

Potrzebujesz doradztwa - zadzwoń do mnie:  +48 73 399 33 10

To znów ja ;)

Zaciekawiła Cię nasza oferta?
Potrzebujesz pomocy?
- zadzwoń do mnie:  +48 73 399 33 10