Firmowa strona internetowa - Sigma

Usiądź wygodnie i zrelaksuj się w idealnie zaprojektowanym biurze

Nasza agencja interaktywna odpowiada za projekt funkcjonalny i graficzny nowej firmowej strony internetowej lidera sprzedaży mebli biurowych w Polsce południowo-zachodniej.

Content na stronie, w szczególności dobór zdjęć, grafiki, jak i treści, były przedmiotem wielogodzinnych dyskusji i ustaleń z klientem, w efekcie powstała bardzo nowoczesna, przejrzysta strona internetowa. Logika prezentacji oferty oraz realizacji z możliwością filtrowania obu działów wg typu mebli, podkreśla wysoką użyteczności serwisu internetowego.

Serwis został przygotowany w technologi Responsive Web Design i jest w pełni dostępny na wszystkich urządzeniach mobilnych. 

tworzenie stron internetowych w tym:

  • Projekt graficzny UI
  • Tworzenie stron www dla firm
  • Architektura informacji
  • Opracowanie treści i retusz zdjęć
  • Opieka i rozwój serwisu
  • Wdrożenie strony do systemu CMS
Chcę podobną realizację

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj.

Dzwonię 733 993 310
Proszę o bezpłatną ofertę

Proszę o kontakt zgodnie z poniższymi danymi w sprawie przygotowania oferty dla mojego projektu:

Jesteś 2 osobą, która zamówiła dzisiaj kontakt.

Twoje dane są z nami bezpieczne! CG2 sp. z o.o.  jest administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych. Będą one przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Masz pytania, wątpliwości - skontaktuj się z nami. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.