Zobacz realizacje Wyceń projekt

Lupek.pl

Rozbudowany serwis internetowy wiodącego dostawcy łupka naturalnego na dachy i elewację w Polsce
strona-lupek

Lupek.pl

Rozbudowany serwis internetowy wiodącego dostawcy łupka naturalnego na dachy i elewację w Polsce

Celem prac zespołu agencji interaktywnej CG2 było zaprojektowanie od podstaw nowoczesnego serwisu internetowego, w technologii RWD i zoptymalizowanego go pod kątem użytkowników mobilnych. Nadrzędnym celem postawionym przed CG2 było zaprojektowanie witryny internetowej, która połączy wysoką jakość projektu użyteczności, w przyjazny sposób przekaże wiele potrzebnych informacji i jednocześnie stanie się doskonałym narzędziem do pozyskiwania nowych klientów dla firmy. 

  • Koncepcja wizerunku
  • Projekt graficzny UI / UX
  • Wdrożenie systemu do CMS
  • Architektura informacji
  • Pozycjonowanie strony internetowej, SEO
  • Stała opieka techniczna i aktualizacje

Wiele godzin prac zespołu projektowego, poświęconych na analizę treści, ruchu i potrzeb klienta, zaowocowały stworzeniem nowoczesnego projektu UI/UX, a następnie jego wdrożeniem do dedykowanego systemu CMS; AH.System. 

Optymalizacja SEO, aktualizacje, rozbudowa oraz consulting zapewniający bieżącą opiekę pozwalają nam zapewnić stały przypływ klientów dla właścicieli strony internetowej lupek.pl

Referencje klienta:
Fachowość, terminowość jak i indywidualne podejście do klienta, skutkują dalszą trwałą współpracą z firmą CG2 sp. z o. o. Agencji CG2 powierzyliśmy bowiem utrzymanie, rozwój oraz stałą opiekę i działania marketingowe serwisu internetowego lupek.pl
Dawid KoziołekDyrektor Działu Pokryć Dachowych i Systemów Elewacyjnych
Zobacz stronę WWW

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj.

Dzwonię 733 993 310
Cześć! nazywam się Łukasz
Cieszę się, że trafiłeś do nas
jaki projekt chciałbyś zrealizować?
Sprawdź naszą ofertę

Potrzebujesz doradztwa - zadzwoń do mnie:  +48 73 399 33 10

CG2 to dobry partner

Sprawdź nas - wyślij zapytanie ofertowe na hallo@cg2.pl