Strona www Roku Awangardy w Polsce

Obchody Roku Awangardy w Polsce w internecie, strona www

Lubimy nieszablonowe podejście, łamiące konwencje i utarte ścieżki, dlatego też praca nad projektem nietypowej strony internetowej przebiegała szybko, sprawnie i z dużym zaangażowaniem całego zespołu.

Strona internetowa oparta jest o ideę kafli, które płynnie dostosowują się do ekranów użytkowników. Nowoczesne projektowanie stron RWD to nie tylko dostępność informacji ale przede wszystkim ergonomia korzystania!

tworzenie stron internetowych w tym:

  • Projektowanie www
  • Projekt graficzny UI
  • Architektura informacji
  • Wdrożenie strony do systemu CMS
  • Interfejs WCAG 2.0
Zobacz stronę WWW Chcę podobną realizację
Referencje klienta:
Jesteśmy bardzo zadowoleni z prac oraz jakości obsługi, wysokie wymagania zarówno technologiczne, jak i graficzne stawiane firmie zawsze są profesjonalnie spełnione. Eksperci CG2 posiadają wysoką wiedzę i doświadczenie, co skutkuje powierzaniem im pełnej realizacji prac tj. od zaprojektowania po wdrożenie i utrzymanie.
Adam JurekKierownik Działu Komunikacji Muzeum Sztuki w Łodzi

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj.

Dzwonię 733 993 310
Proszę o bezpłatną ofertę

Proszę o kontakt zgodnie z poniższymi danymi w sprawie przygotowania oferty dla mojego projektu:

Jesteś 2 osobą, która zamówiła dzisiaj kontakt.

Twoje dane są z nami bezpieczne! CG2 sp. z o.o.  jest administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych. Będą one przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Masz pytania, wątpliwości - skontaktuj się z nami. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.