Zobacz realizacje Wyceń projekt

Strony internetowe dla firm

Budujemy strony internetowe dla firm, przedsiębiorstw, korporacji i instytucji publicznych. Przygotowujemy profesjonalne szaty graficzne, kodujemy dedykowane interfejsy oraz projektujemy architekturę informacji i funkcjonalności dokładnie takie jakie potrzebujesz.

Posiadamy wiedzę, doświadczenie, kompetencje oraz wiele sprawdzonych narzędzi pozwalających budować strony www dla jednoosobowych działalności gospodarczych, jak i dla dużych przedsiębiorstw i spółek giełdowych.

Skontaktuj się z nami teraz- porozmawiajmy o Twoim projekcie!

Zadzwoń: +48 77 300 03 30 Napisz: hello@cg2.pl

Szukasz sprawdzonej agencji interaktywnej, która zaprojektuje Twoją firmową stronę internetową? Dobrze trafiłeś - skontaktuj się z nami - doradzimy najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy.

Firmowe strony internetowe - przykłady realizacji

Cieszy nas wielkie zaufaniem jakim obdarzają nas nowi i stali klienci, którzy powierzają nam kompleksowe realizacje wymagających projektów stron i serwisów internetowych swoich firm. Każdy realizowany przez nas projekt to wyzwanie, które pozwala nam wykorzystać naszą kreatywność, nowoczesne technologie oraz doświadczenie marketingowe.

Zobacz zaprojektowane przez nas strony www dla firm:

Nowoczesne witryny internetowe, zbudowane w technologi RWD, starannie zaprojektowane w najmniejszych szczegółach. Strony zorientowane na realizację wyznaczonych celów, zgodne z potrzebami konwencjami i standardami internetowymi.

Firmowe strony internetowe dla wymagających

Pamiętaj, że według badań ponad 70% użytkowników internetu ocenia wiarygodność firmy na podstawie oceny jej strony internetowej.

Strona www to jedno z kluczowych narzędzi do budowy wizerunku oraz pozyskiwania nowych klientów  tzw. leadów biznesowych. Jeżeli prowadzisz firmę nie możesz pozwolić sobie na ryzyko jakie niesie ze sobą nieodpowiedzialne eksperymentowanie lub budowanie stron internatowych w oparciu o subiektywne wyczucie.  Agencja interaktywna z wieloletnim doświadczeniem zapewni odpowiedni jakość Twojego projektu.

Sprawdź najważniejsze atuty wdrażanych przez nas stron:

 •  Indywidualna szata graficzna - w pełni autorska, dedykowana i nowoczesna, przygotowana zgodnie z brandingiem firmy.
 •  Responsywność - RWD - wszystkie nasze realizacje zbudowane są w nowych technologiach, które doskonale współpracują z urządzeniami mobilnymi tj.: smartfon, tablet, smart TV.
 •  Nowoczesny CMS - zbudowaliśmy od podstaw nowoczesny system zarządzania treścią, który pozwala szybko i sprawnie zarządzać witryną internetową.
 • pozycjonowanie stron internetowych Pozycjonowanie (SEO) - każda strona www w naszej ofercie to rozwiązanie przystosowane do działań związanych z promocją i marketingiem internetowym.
 •  Profesjonalnie opracowane treści - dbamy o jakość merytorycznej strony internetowej. Redagujemy poprawne, zrozumiałe treści, które absorbują czytelników.
 •  Stała opieka nad stroną - jesteśmy agencją interaktywną, która działa szeroko, możesz powierzyć nam kompleksowe działania marketingowe na stałe.
firm firm

Jak projektujemy strony internetowe dla firm?

Jest to przykład modelowy, który często optymalizujemy i dostosujemy do potrzeb i specyfiki projektu internetowego. W każdym z etapów nasz zespół stara się służyć swoją wiedzą, doświadczeniem i fachowym doradztwem związanym ze stronami internetowymi dla firm

Działamy zgodnie z metodologią prac, która pozwala nam szybko i sprawnie realizować skomplikowane i złożone projekty tworzenia stron internetowych.

 1. Poznajemy się, Twoje potrzeby i plany Przedstawiasz nam swoją wizję projektu strony www.
  Wyznaczamy Cele!
 2. Analiza wstępna Analizujemy Twoje obecne materiały - strony internetowe lub strony www Twojej bezpośredniej konkurencji.
  Dobry researche to podstawa.
 3. Projektowanie architektury informacji Rozpoczynamy planowanie i przygotowujemy wstępne szkice projektu, typów i struktur informacji na stronie internetowej.
  Szkic projektu.
 4. Projektowanie użyteczności strony - UX Jak już wiemy jakie informacje znajdą się w serwisie, rozpoczynamy projektowanie i tworzenie architektury logicznej.
  Makiety funkcjonalne - to ważny punkt projektu!
 5. Projektowanie UI Szata graficzna jest ważnym elementem projektu, to on nadaje smak i odpowiada za estetykę całej strony www.
  Smaczna strona internetowa.
 6. Programowanie funkcjonalności Na warsztat trafiają plany, które programiści zamieniają w działające oprogramowanie www.
  Program musi realizować cele.
 7. Wdrożenie systemu CMS Sercem strony internetowej jest stabilny CMS, pozwalający zarządzać wszystkimi informacjami na stronie internetowej.
  Użyteczny i wygodny CMS.
 8. Testowanie serwisu Jak prace projektowe i programistyczne kończą się, rozpoczynają się testy. Sprawdzana jest poprawność działania, ergonomia użytkowania oraz stabilność całego systemu (front-end i back-end).
  Eliminacja błędów.
 9. Przygotowanie i wprowadzenie treści strony www Strony internetowe to nośniki informacji, jeżeli ich zawartość jest niskiej jakości, żadne cele nie zostaną zrealizowane, ponieważ użytkownicy nie będą chcieli ich przeglądać.
  Nieoceniona wartość pracy nad przekazem.
 10. Konfiguracja i uruchomienie Aby strona www mogła ujrzeć "światło dzienne" należy ją wdrożyć. Podłączyć domenę - adres internetowy oraz wykonać szereg prac związanych z wdrażaniem stron internetowych.
  Narodziny nowej witryny internetowej.
 11. Utrzymanie i rozwój systemu Tworzenie strony internetowej to dopiero początek. Kolejny etap to utrzymanie na serwerze, bieżąca opieka, aktualizacja oprogramowania. 
  Strona to żywy organizm!
 12. Kampanie SEO i SEM Globalna wioska jaką jest internet pozwala na dotarcie do użytkowników z całego świata, z pomocą specjalistów, marketing internetowy przynosi wymierne korzyści.
  Strona musi zarabiać!

Cieszy nas wielkie zaufaniem jakim obdarzają nas nowi i stali klienci, którzy powierzają nam kompleksowe realizacje wymagających projektów stron, serwisów, portali internetowych. Każdy realizowany przez nas projekt serwisu internetowego to wyzwanie, które pozwala nam wykazać się praktyczną wiedza i doświadczeniem zwianym z tworzeniem, projektowaniem i budową stron www. 

Wiemy jak budować skuteczne i profesjonalne strony internetowe.

AH.System - dedykowany CMS dla stron, portali, aplikacji internetowych

Stworzyliśmy narzędzie, które jest aplikacją pozwalającą w szybki sposób tworzyć dedykowany back-end dla stron internetowych, portali i aplikacji, który w pełni odpowiada przetwarzanym modelom danych oraz relacjami między nimi.

Nawigacja w CMS

Wszystkie moduły oraz dostępne aplikacje dla użytkownika w jednym miejscu, zawsze pod ręką.

Przeszukiwanie i filtracja danych w module

Nasz CMS posiada system filtracji, który pozwala na podstawie typów danych filtrować i przeszukiwać rekordy według zadanych kryteriów.

CMS pamięta ustawione filtry, dzięki czemu wygodnie pracujesz na minimalnej ilości rekordów, co bardzo ułatwia pracę.

Wykonaj operacje na wielu rekordach w module

Jeżeli chcesz np. przenieść wiele rekordów do archiwum z naszym CMS to bardzo proste. Zaznaczasz rekordy, które Cię interesują, a następnie wykonujesz akcję "Zmień status na archiwalny" - proste? 

Zarządzanie metadanymi - SEO

Każdy moduł w systemie, który generuje linki, czyli tworzy nowe podstrony serwisu, posiada aplikację do zarządzania metadanymi. Dane te pozwalają dostarczać informacje do wyszukiwarek (np. google) i przez to lepiej pozycjonować Twoją stronę.

W naszym CMS, możesz pisać reguły według, których system ma tworzyć opisy w metadanych.

Wersje treści zapisywane i przechowywane w systemie

Wszystkie wykonywane operacje są zapisywane w systemie zarządzania treścią. Możesz w dowolnej chwili wrócić do wersji archiwalnej i przywrócić ją jako najnowszą.

Z AH.System możesz bez obaw zmieniać i pracować nad contentem Twojej strony www

Wysiwyg dla CMS

Wizualny edytor treści pozwala tworzyć stronę niczym artykuł w popularnych programach typu MS. Word lub Writer. Wszystkie dostępne opcje są doskonale wkomponowane w system, dzięki czemu to co zostanie sformatowane zawsze poprawnie wyświetli się na stronie internetowej.

Eksport do XLS

Chcesz skopiować bazę Twoich stron lub innych rekordów - jeden przycisk i dane możesz pobrać w arkuszu kalkulacyjnym.

Sortowanie danych

Jeżeli chcesz ustawić nietypową kolejność aktualności nie musisz już posiadać umiejętności programistycznych - wystarczy, że wejdziesz do odpowiedniego modułu, a następnie wybierzesz metodę sortowania danych.

Podgląd treści przed publikacją

Na każdym etapie tworzenie i zarządzania treściami w CMS możesz podejrzeć, jak będą one wyglądały po publikacji. Wystarczy, że klikniesz w przycisk "online", a system przeniesie Cię do strony publicznej.

Kadrowanie obrazów

AH.System umożliwia kadrowanie obrazów, czyli wycinanie i przycinanie zdjęć do najbardziej pożądanego formatu w projekcie graficznym strony.

Nie musisz kadrować zdjęć w programie graficznym, wystarczy, że je prześlesz do CMS, a nasza aplikacja pozwoli Ci je przygotować zgodnie z założeniami projektu graficznego.

Zapis i kopiowanie

Po wypełnieniu formularza rekordu wystarczy, że klikniesz "Zapisz", a system sam wykona wszystkie operacje i stworzy nową podstronę.

Jeżeli zechcesz stworzyć podstronę na bazie już istniejącej, możesz ją skopiować, a następnie edytować, co znacząco przyśpieszy Twoją pracę.

Pomoc w CMS

Jeżeli cokolwiek jest niejasne nasz system nigdy nie pozostawi Cie samego. Wystarczy, że w prawym górnym rogu klikniesz "pomoc", a na ekranie wyświetli się instrukcja postępowania i opis możliwości modułu CMS. 

Dodawanie nowych pozycji

Kliknij w przycisk "dodaj" wypełnij formularz zgodnie z instrukcją i zapisz. To wszystko co musisz zrobić, aby stworzyć nową podstronę!

Koszt / cena stworzenia strony / portalu internetowego
- jak rozliczamy projekty?

Opowiedz nam o swoim projekcie, pozwoli nam to zaproponować najdogodniejszą formę rozliczenia za wykonaną pracę związaną z tworzeniem firmowej strony www:

Poznaj naszych klientów, z którymi mamy przyjemność współpracować

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj.

Dzwonię 733 993 310
Cześć! nazywam się Łukasz
Cieszę się, że trafiłeś do nas
jaki projekt chciałbyś zrealizować?
Sprawdź naszą ofertę

Potrzebujesz doradztwa - zadzwoń do mnie:  +48 73 399 33 10

To znów ja ;)

Zaciekawiła Cię nasza oferta?
Potrzebujesz pomocy?
- zadzwoń do mnie:  +48 73 399 33 10