Zobacz realizacje Wyceń projekt

Luz.opole.pl

Strona internetowa to nie tylko informacje to także oprogramowanie przeglądarkowe, które usprawnia pracę przedsiębiorstwa
strona internetowa przewoźnika z Opola

Luz.opole.pl

Strona internetowa to nie tylko informacje to także oprogramowanie przeglądarkowe, które usprawnia pracę przedsiębiorstwa

Dla naszego wieloletniego klienta LUZ sp. z o.o. z Opola stworzyliśmy nową odsłonę strony internetowej oraz oprogramowania pozwalającego zarządzać rozkładami jazdy autobusów. Nowoczesna, zawsze aktualna, mobilna RWD - strona www to fundament działalności firmy przewozowej.

  • Projekt graficzny UI / UX
  • Wdrożenie systemu do CMS
  • Programowanie aplikacji do zarządzania rozkładem jazdy autobusów
  • Stała opieka techniczna
  • Generator PDF
Referencje klienta:
Zespół CG2 Sp. z o. o. cechuje ogromne zaangażowanie w realizowane projekty, innowacyjność i użyteczność proponowanych rozwiązań, które następnie znakomicie wdraża i utrzymuje.
Dariusz MomagałaWiceprezes Zarządu
Zobacz stronę WWW

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj.

Dzwonię 733 993 310
Cześć! nazywam się Łukasz
Cieszę się, że trafiłeś do nas
jaki projekt chciałbyś zrealizować?
Sprawdź naszą ofertę

Potrzebujesz doradztwa - zadzwoń do mnie:  +48 73 399 33 10

To znów ja ;)

Zaciekawiła Cię nasza oferta?
Potrzebujesz pomocy?
- zadzwoń do mnie:  +48 73 399 33 10