Strona www dla przewoźnika z Opola

Strona internetowa to nie tylko informacje to także oprogramowanie przeglądarkowe, które usprawnia pracę przedsiębiorstwa

Dla naszego wieloletniego klienta LUZ sp. z o.o. z Opola stworzyliśmy nową odsłonę strony internetowej oraz oprogramowania pozwalającego zarządzać rozkładami jazdy autobusów. Nowoczesna, zawsze aktualna, mobilna RWD - strona www to fundament działalności firmy przewozowej.

tworzenie stron internetowych w tym:

  • Projekt graficzny UI / UX
  • Wdrożenie systemu do CMS
  • Programowanie aplikacji do zarządzania rozkładem jazdy autobusów
  • Stała opieka techniczna
  • Generator PDF
Zobacz stronę WWW Chcę podobną realizację

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj.

Dzwonię 733 993 310
Proszę o bezpłatną ofertę

Proszę o kontakt zgodnie z poniższymi danymi w sprawie przygotowania oferty dla mojego projektu:

Jesteś 4 osobą, która zamówiła dzisiaj kontakt.

Twoje dane są z nami bezpieczne! CG2 sp. z o.o.  jest administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych. Będą one przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Masz pytania, wątpliwości - skontaktuj się z nami. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.