Strony internetowe Opole

Tworzymy strony internetowe dla wymagających klientów biznesowych i instytucji publicznych

Specjalizujemy się w projektowaniu minimalistycznych systemów wizualnych w metodologii atomic desing i w standardzie WCAG 2.1. Programujemy w otwartych technologiach responsywne strony internetowe dla klientów z Opola i całego województwa opolskiego.

Analizujemy, projektujemy, kodujemy, wdrażamy i prowadzimy.

Od ponad 10 lat tworzymy nowoczesne strony, sklepy internetowe oraz budujemy marketing internetowy.

Otaczamy Klientów z Opola oraz całej Opolszczyzny kompleksową opieką w zakresie realizacji projektów internetowych i wizerunkowych, jak również świadczymy usługi powdrożeniowe.

Analizujemy, projektujemy, kodujemy, wdrażamy i prowadzimy.

Od ponad 10 lat tworzymy nowoczesne strony, sklepy internetowe oraz budujemy marketing internetowy.

Otaczamy Klientów z Opola oraz całej Opolszczyzny kompleksową opieką w zakresie realizacji projektów internetowych i wizerunkowych, jak również świadczymy usługi powdrożeniowe.

Tworzenie responsywnych stron www

Tworzenie responsywnych stron internetowych

Jeżeli potrzebujesz nowoczesnej strony internetowej w technologii RWD, zoptymalizowanej pod kątem SEO to w CG2 mamy doskonałą ofertę dla Ciebie!

Projektowanie stron internetowych Opole, zorientowanych na realizację celów biznesowych klientów województwa opolskiego oraz całego terenu Polski. Nasza oferta obejmuje profesjonalny projekt UX, szatę graficzną zgodną z brandingiem firmy, unikatowe treści, które dostarczają cennych informacji merytorycznych oraz profesjonalne wdrożenie oparte na spersonalizowanym CMF Drupal.

Dostępne strony internetowe Opole

Projektowanie dostępnych stron internetowych

Budujemy portale i strony internetowe WCAG 2.1 dla instytucji z sektora usług publicznych, które są zgodne z ustawą o dostępności stron internetowych i aplikacji mobilnych z dnia 19 kwietnia 2019 roku. Każdy z naszych projektów internetowych to w pełni dedykowane rozwiązanie, dostosowane do potrzeb i identyfikacji wizualnej instytucji publicznej. 

Dzięki doświadczeniu w realizacji projektów dla muzeów, teatrów, oraz jednostek samorządu terytorialnego w Opolu i województwie opolskim, zdobyliśmy praktyczną wiedzę, która jest wysoko oceniana przez naszych klientów. 

Sklepy internetowe, projektowanie i budowa

Budowa sklepów internetowych

Realizujemy kompleksowe projekty dedykowanych wdrożeń sklepów internetowych z wykorzystaniem silnika PrestaShop.

Analizujemy rynek, grupy docelowe, asortyment, a następnie przygotowujemy autorski projekt użyteczności (UX) oraz projekt graficzny (UI) e-sklepu. Programujemy interfejs użytkownika oraz dedykowane funkcjonalności sklepu, zajmujemy się także migracją danych.

Identyfikacja wizualna Opole

Identyfikacja wizualna, projektowanie logo

Tworzymy znaki, które stanowią podstawę brandingu firm. Starannie dobieramy proporcje, fonty, kształty, kolory, aby kreacja komunikacji marki była spójna i jednoznaczna. Współpracujemy zarówno z małymi, jak i dużymi podmiotami w zakresie budowy ich systemów identyfikacji wizualnej.

Wprowadzamy na rynek nowe i odmienione wizerunki firm i produktów. Otaczamy naszych klientów kompleksową opieką, doradzamy i przeprowadzamy firmy przez cały proces budowy wizerunku.

Nasi klienci

azoty 1 1
elementalbat 1
logo-lupek-pl 2
msl 1 1
muzeum-slaska-opolskiego-logo 1
PARP PFR Group logo-RGB 1 1
volenlogo 1
Drupal CMF

Projektowanie i tworzenie stron, sklepów internetowych - Opole

Projektowanie i tworzenie stron, sklepów internetowych - Opole

Poznaj najważniejsze cechy projektów agencji interaktywnej, Opole:

01. Wysokiej jakości projekt UX

Rozpoczynając prace nad projektem serwisu internetowego, dużo czasu poświęcamy na zbadanie rynku oraz potrzeb użytkowników. Pozyskane informacje stanowią dla nas podstawę do przygotowania projektu użyteczności

Opracowujemy makiety UX, które pozwalają nam wypracować optymalną zawartość, kompozycję oraz interakcję strony internetowej z jej użytkownikami.

02. Dedykowany projekt graficzny, UI stron Opole

Na podstawie makiet budujemy, najczęściej w metodologi atomic design, komponenty interfejsu strony, które tworzą organizmy, a następnie opracowujemy widoki projektu graficznego strony internetowej

Dbamy o detale w interfejsie - UI. Starannie dobieramy typografię, ikonografię, zdjęcia, animacje, oraz barwy i proporcje, które muszą być zgodne z założeniami komunikacji i brandingiem firmy.

03. Optymalizacja SEO, pozycjonowanie Opole

Właściwie zbudowana strona, zgodnie ze standardami i semantycznym kodem HTML, zoptymalizowana pod kątem szybkości działania, pozwala na uzyskanie wysokich pozycji w naturalnych wynikach wyszukiwania. Zarówno firmowe strony internetowe, jak i strony instytucji publicznych, bez odwiedzających, są bezużyteczne. 

W CG2 już na etapie opracowania projektu tworzymy solidne fundamenty pod pozycjonowanie stron internetowych.

Kontakt z Łukaszem CG2 Chcę porozmawiać z Łukaszem o moim projekcie

04. Intuicyjny CMS Drupal dla strony lub PrestaShop dla sklepu

Budujemy strony w oparciu o CMF Drupal, natomiast sklepy na silniku PrestaShop. Na przestrzeni lat wypracowaliśmy szereg rozwiązań w obszarach interfejsu, pomocy kontekstowej, instrukcji oraz UX, które pozwala szybko i skutecznie budować back-end serwisu www, przyjazny zarówno administratorom, jak i redaktorom.

Wdrażamy systemy zarządzania treścią zarówno w tradycyjny sposób, jak i w architekturze headless. Zawsze pamiętamy o optymalizacji i ścisłym dopasowaniu do wymagań projektu. Szkolimy, aktualizujemy i wspieramy klientów z województwa opolskiego podczas korzystania z oprogramowania CMS.

05. Interfejs RWD 

Dobre wdrożenie responsywnego interfejsu jest podstawą sukcesu nowoczesnej strony. W obecnych czasach przewagę odwiedzających witryny internetowe stanowią użytkownicy mobilni. 

Projektujemy UI, który doskonale prezentuje dane, oraz doświadczenie użytkownika (UX), które jest ściśle dopasowane do zachowań osób korzystających ze smartfonów, tabletów lub innych urządzeń mobilnych.

06. Wsparcie i doradztwo

Strona www to żywy organizm. Każdy etap życia witryny powinien być zaplanowany i starannie dopracowany. 

Zespół CG2, który buduje zarówno małe strony internetowe dla firm lokalnych, jak i dedykowane serwisy internetowe dla dużych podmiotów, oferuje pełne wsparcie projektowe i doradztwo w zakresie świadczonych usług. Stale poszerzamy i aktualizujemy wiedzę, poznajemy innowacyjne rozwiązania i dobre praktyki, które pozwalają nam tworzyć produkty cyfrowe osiągające sukcesy. 

07. Komplementarne usługi

Oferta agencji CG2 jest szeroka zarówno w obszarze budowy, jak i rozwoju serwisów internetowych.

Decydując się na współpracę z naszą agencją, możesz oczekiwać wsparcia w zakresie opracowania treści na stronę, przygotowania strategii pozycjonowania, wsparcia w zakresie transferu danych, a także optymalizacji technicznej systemów webowych. Świadczymy również usługi powdrożeniowe, takie jak programowanie, opiekę techniczną, aktualizacje systemów, rozwój stron pod kątem merytorycznym i technicznym, prowadzenie kampanii promocyjnych oraz kompleksową opiekę wizerunkową.

Posiadamy wiedzę i doświadczenie, aby projektować zgodnie ze standardami oraz energię i umiejętności programistyczne potrzebne do realizacji ambitnych pomysłów.

Jak pracujemy w agencji CG2?

O nas

Słuchamy, jesteśmy otwarci na rozmowę i pomysły, które wnoszą dodatkowe wartości do projektów.

Realizujemy, jesteśmy maksymalnie skupieni na osiąganiu postawionych przed nami strategicznych celów biznesowych.

Uczymy się, poznajemy i doświadczamy. Każdy podmiot, rynek, dla którego pracujemy jest inny, co pozwala nam się rozwijać.

Rozpocznijmy współpracę
Napisz wiadomość na hello@cg2.pl
lub zadzwoń +48 77 300 03 30

Prześlij zapytanie

Wybierz rodzaj projektu
Ustal budżet w PLN (netto)