Strona internetowa - GSW Opole

Nowoczesna, nieszablonowa strona internetowa skrojona zgodnie z charakterem działalności Galerii w Opolu.

Nasza miejska Galeria Sztuki Współczesnej powierzyła budowę nowej strony internetowej.

Podczas współpracy udało nam się zaproponować, a następnie stworzyć stronę www, który dobrze koresponduje z charakterem działalności placówki, wyznacza trendy oraz inspiruje do działalności twórczej.

Jesteśmy zadowoleni z naszej realizacji, a zaufanie jakim obdarzyła nas placówka powierzając nam stałą opiekę wizerunkową stanowi dla nas najwyższy dowód uznania.

tworzenie stron internetowych w tym:

  • Projekt graficzny UI / UX
  • Interfejs WCAG 2.0
  • Wdrożenie systemu do CMS
  • Architektura informacji
  • Stała opieka, doradztwo i wsparcie techniczne
Zobacz stronę WWW Chcę podobną realizację
Referencje klienta:
Wysoka jakość, kreatywność, rzetelność oraz profesjonalne wsparcie jakie uzyskujemy od CG2 pozwala nam rekomendować Spółkę CG2 jako wiarygodnego i profesjonalnego wykonawcę usług.
Anna PotockaDyrektor Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj.

Dzwonię 733 993 310
Proszę o bezpłatną ofertę

Proszę o kontakt zgodnie z poniższymi danymi w sprawie przygotowania oferty dla mojego projektu:

Jesteś 2 osobą, która zamówiła dzisiaj kontakt.

Twoje dane są z nami bezpieczne! CG2 sp. z o.o.  jest administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych. Będą one przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Masz pytania, wątpliwości - skontaktuj się z nami. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.