Wyceń projekt EN Wyceń projekt

Strony internetowe

Zajmujemy się projektowaniem, tworzeniem, budową i wdrażaniem dedykowanych stron internetowych

Projektujemy strony internetowe od wielu lat. U progu kariery zawodowej poznaliśmy "ogród zen", który uczył nas budowy stron www w technologi CSS i HTML. Zajmowaliśmy się użytecznością i interakcją stron internetowych, kiedy pojęcia, zasady UX i standard WCAG nie były jeszcze znany i powszechnie stosowany. 

Aktualnie projektujemy nowoczesne, responsywne strony internetowe ( RWD) zgodne ze standardami, przyjazne użytkownikom i mechanizmom wyszukiwania (SEO).

Skontaktuj się
Zobacz inne realizacje

Projektujemy dedykowane strony internetowe RWD
oraz portale internetowe zgodne z WCAG 2.1

Specjalizujemy się w projektowaniu stron internetowych, różnego rodzaju, typu i rozmiaru. Pochłania nas tworzenie stron internetowych w pełni dedykowanych, zgodnych ze standardami W3C oraz WCAG 2.1, realizujących przemyślaną strategię i zoptymalizowanych na osiąganie celów biznesowych.

Doświadczenie i wiedza pozwala tworzyć nam rozwiązania, które doskonale sprawdzają się w rożnych zastosowaniach. Powiedz nam czego oczekujesz od swojej strony internetowej, a my zajmiemy się zaprojektowaniem jej, budową front-endu i back-endu (CMS), przygotujemy dobre treści, a następnie dobierzemy takie metody marketingu, które pozwolą Ci pozyskać wartościowy ruch na stronie.

Strony internetowe dla firm Strony internetowe dla firm

Nowoczesne witryny, zbudowane w technologi RWD zaprojektowane zgodnie z zasadami UX. Zorientowane na realizację wyznaczonych celów.

Optymalizujemy je pod kątem użyteczności, wygody nawigacji oraz wyszukiwarek internetowych - SEO.

WCAG 2.1 - tworzenie portali internetowych dla firm i instytucji Portale internetowe

Projektujemy responsywne portale internetowe, które spełniają standard WCAG 2.1.

Posiadamy szereg rozwiązań dedykowanych dla portali miejskich i korporacyjnych, które znacząco optymalizują czas i podnoszą ergonomię pracy zespołów redakcyjnych.

Projektowanie landingów - landing pages Landing pages

Kolejnym typem stron www są zadaniowe strony lądowania - landingi

Podstawowe narzędzie dla agencji marketingu internetowego, w którym finalizuje się proces konwersji. To na nich użytkownicy pozyskani podczas działań SEO i SEM dokonują zakupu produktów lub usług.

Aplikacje internetowe - budowa i tworzenie Projektowanie UX oraz Ui

Zajmujemy się projektowanie użyteczności - UX oraz projektowaniem interfejsów graficznych Ui. Analizujemy projekt, badamy grupy docelowe, pozyskujemy strategiczne informacje, które determinują nasze działania i decydują o kluczowych cechach naszych projektów interfejsów serwisów internetowych i aplikacji.

Skontaktuj się z nami telefonicznie +48 73 399 33 10 i umów się na spotkanie 
lub prześlij nam opis swojego projektu na adres: hallo@cg2.pl - chętnie przygotujemy indywidualną ofertę dla Ciebie!

Zaprojektowane strony internetowe - portfolio stron ww

Cieszy nas wielkie zaufaniem jakim obdarzają nas nowi i stali klienci, którzy powierzają nam kompleksowe realizacje wymagających projektów stron, serwisów, portali internetowych. Każdy realizowany przez nas projekt serwisu internetowego to wyzwanie, które pozwala nam wykazać się praktyczną wiedza i doświadczeniem zwianym z tworzeniem, projektowaniem i budową stron www. 

Wiemy jak budować skuteczne i profesjonalne strony internetowe.

Poznaj naszych klientów, z którymi mamy przyjemność współpracować

Responsywne strony internetowe, RWD - dla wymagających

Możemy pochwalić się wieloma typami projektów stron internetowychportali internetowych. Wszystkie nasze pozycje z oferty łączą wspólne cechy takie jak: mobilność - wykorzystanie technologi RWD (responsywne strony internetowe), autorski projekt graficzny, tworzony zgodnie z identyfikacją wizualną, potrzebami i specyfiką branży na indywidualne zlecenie klienta oraz wysoka jakość kodu - zgodność ze standardami internetowymi.

Projektując strony internetowe nie wykorzystujemy szablonów, gotowców ani innych narzędzi, które tylko na pozór przyśpieszają pracę. Pochłania nas tworzenie dedykowanych stron internetowych zgodnych z potrzebami naszych klientów - firm, instytucji publicznych, start-upów lub osób indywidualnych.

Zgodnie ze strategią naszej firmy, projektowane przez nas strony www charakteryzują się nieszablonową szatą graficzną, przemyślaną strukturą informacji, nowoczesnym systemem zarządzania treścią CMS oraz wysoką jakością kodu, który ma bezpośredni wpływ na pozycjonowanie stron - SEO.

Tworzymy od podstaw dostępne strony internetowe jak również zajmujemy się dostosowaniem stron i portali internetowych do ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 roku. Jeżeli szukasz oferty dotyczącej audytów dostępności stron internetowych i aplikacji mobilnych dobrze trafiłeś - posiadamy wiedzę, doświadczenie i narzędzie.

Stron internetowe - jaki jest Twój projekt?

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj.

Dzwonię 733 993 310
Cześć! nazywam się Łukasz
Szukasz wykonawcy swojej strony internetowej lub portalu?
Dobrze trafiłeś!

Prześlij zapytanie za pomocą formularza 
lub mailem na adres: hallo@cg2.pl

Potrzebujesz pomocy?
- zadzwoń do mnie:  +48 73 399 33 10 

CG2 to dobry partner

Sprawdź nas - wyślij zapytanie ofertowe na hallo@cg2.pl