Tworzenie portali internetowych dla Muzeum Sztuki w Łodzi

Artystycznie, prosto ze smakiem
- portal internetowy MSL

Portal internetowy Muzeum Sztuki w Łodzi budowany i rozbudowywany jest przez naszą firmę od wielu lat. W 2015 roku odnowione zostały wszystkie funkcjonalności, oprogramowanie, grafika, tak aby odpowiadały najnowszym trendom i wymogom w branży. Dodatkowo w ramach współpracy przygotowano profesjonalny newsletter, rozbudowany sklep internetowy księgarni i filmotekę oraz kalendarium z możliwością przeglądania i filtrowania wydarzeń planowanych oraz zrealizowanych. Wydarzenia jak i inne treści strony są zarządzane poprzez dedykowany CMS samodzielnie przez pracowników Muzeum. 

Prace nad portalem internetowym w dalszym ciągu trwają, wspólnie z klientem rozwijamy go i zapewniamy bieżącą opiekę techniczną i wizerunkową, tak aby zawsze był nowoczesny, jak przystało na Muzeum Sztuki Nowoczesnej.

tworzenie stron internetowych w tym:

  • Projekt portalu internetowego UI / UX
  • Interfejs WCAG 2.0
  • Wdrożenie systemu do CMS
  • Architektura informacji
  • Stała opieka i wsparcie techniczne
Zobacz stronę WWW Chcę podobną realizację
Referencje klienta:
Jesteśmy bardzo zadowoleni z prac oraz jakości obsługi, wysokie wymagania zarówno technologiczne, jak i graficzne stawiane firmie zawsze są profesjonalnie spełnione. Eksperci CG2 posiadają wysoką wiedzę i doświadczenie, co skutkuje powierzaniem im pełnej realizacji prac tj. od zaprojektowania po wdrożenie i utrzymanie.
Adam JurekKierownik Działu Komunikacji Muzeum Sztuki w Łodzi

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj.

Dzwonię 733 993 310
Proszę o bezpłatną ofertę

Proszę o kontakt zgodnie z poniższymi danymi w sprawie przygotowania oferty dla mojego projektu:

Jesteś 2 osobą, która zamówiła dzisiaj kontakt.

Twoje dane są z nami bezpieczne! CG2 sp. z o.o.  jest administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych. Będą one przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Masz pytania, wątpliwości - skontaktuj się z nami. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.