Zobacz realizacje Wyceń projekt

muzeumsztuki.pl

Artystycznie, prosto, ze smakiem - portal internetowy MSL
Portal internetowy dla muzeum z Łodzi

muzeumsztuki.pl

Artystycznie, prosto, ze smakiem - portal internetowy MSL

Portal internetowy Muzeum Sztuki w Łodzi budowany i rozbudowywany jest przez naszą firmę od wielu lat. W 2015 roku odnowione zostały wszystkie funkcjonalności, oprogramowanie, grafika, tak aby odpowiadały najnowszym trendom i wymogom w branży. Dodatkowo w ramach współpracy przygotowano profesjonalny newsletter, rozbudowany sklep internetowy księgarni i filmotekę oraz kalendarium z możliwością przeglądania i filtrowania wydarzeń planowanych oraz zrealizowanych. Wydarzenia jak i inne treści strony są zarządzane poprzez dedykowany CMS samodzielnie przez pracowników Muzeum. 

Prace nad portalem internetowym w dalszym ciągu trwają, wspólnie z klientem rozwijamy go i zapewniamy bieżącą opiekę techniczną i wizerunkową, tak aby zawsze był nowoczesny, jak przystało na Muzeum Sztuki Nowoczesnej.

  • Projekt portalu internetowego UI / UX
  • Interfejs WCAG 2.0
  • Wdrożenie CMS
  • Architektura informacji
  • Stała opieka i wsparcie techniczne
Referencje klienta:
Jesteśmy bardzo zadowoleni z prac oraz jakości obsługi, wysokie wymagania zarówno technologiczne, jak i graficzne stawiane firmie zawsze są profesjonalnie spełnione. Eksperci CG2 posiadają wysoką wiedzę i doświadczenie, co skutkuje powierzaniem im pełnej realizacji prac tj. od zaprojektowania po wdrożenie i utrzymanie.
Adam JurekKierownik Działu Komunikacji Muzeum Sztuki w Łodzi
Zobacz stronę WWW

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj.

Dzwonię 733 993 310
Cześć! nazywam się Łukasz
Cieszę się, że trafiłeś do nas
jaki projekt chciałbyś zrealizować?
Sprawdź naszą ofertę

Potrzebujesz doradztwa - zadzwoń do mnie:  +48 73 399 33 10

CG2 to dobry partner

Sprawdź nas - wyślij zapytanie ofertowe na hallo@cg2.pl