Branding i tworzenie stron internetowych dla Volen S.A

Wszystko zaprojektowane z najżywszą starannością: strona, logo, materiały reklamowe..

W ramach projektu przygotowaliśmy kompleksową strategię wizerunkową dla katowickiej spółki projektowo-inżynieryjnej.

Podczas wzorowej współpracy udało nam się wspólnie z klientem przygotować szereg wytycznych i pomysłów, które w najbliższych latach będą podstawą działań promocyjnych firmy. Opracowane logo zostało, we współpracy z naszą firmą, sprawnie zgłoszone i zastrzeżone w Urzędzie Patentowym.

Katowicka firma powierzyła nam kompleksowy projekt swojego brendingu w tym opracowanie projektów wszystkich nośników reklamowych w kompleksowej identyfikacji wizualnej, consulting wizerunkowy oraz stworzenie i bieżącą obsługę stron internetowych.

projektowanie brandingu, identyfikacja wizualna i logo tworzenie stron internetowych w tym:

  • Konsulting wizerunkowy
  • Projekt logo
  • Projekt materiałów reklamowych
  • Przygotowanie strategii komunikacji wizerunkowej
  • Projekt UI i UX strony www
  • Wdrożenie do systemu CMS
Zobacz stronę WWW Chcę podobną realizację
Referencje klienta:
CG2 nieprzerwanie od roku 2017 dba o wizerunek naszego przedsiębiorstwa. Wysoce oceniamy jakość współpracy oraz terminowość realizowanych projektów.
Witold MirskiPrezes Zarządu VOLEN S.A.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj.

Dzwonię 733 993 310
Proszę o bezpłatną ofertę

Proszę o kontakt zgodnie z poniższymi danymi w sprawie przygotowania oferty dla mojego projektu:

Jesteś 4 osobą, która zamówiła dzisiaj kontakt.

Twoje dane są z nami bezpieczne! CG2 sp. z o.o.  jest administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych. Będą one przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Masz pytania, wątpliwości - skontaktuj się z nami. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.