Zobacz realizacje Wyceń projekt

Tworzenie stron internetowych Łódź

Projektujemy strony internetowe od ponad dekady. Nasze usługi oferujemy na obszarze całej Polski, także w mieście Łódź.

Wiemy jak trudny jest wybór agencji interaktywnej, której powierzysz swój projekt, dlatego przygotowaliśmy porcję informacji, które pomogą Ci dokonać słusznego wyboru. Poznaj naszą ofertę kompleksowego projektowania stron www i portali internetowych z systemem CMS.

Skontaktuj się z nami teraz- porozmawiajmy o Twoim projekcie!

Zadzwoń: +48 77 300 03 30 Napisz: hello@cg2.pl

Potrzebujesz doradztwa, chcesz poznać ofertę i nasz pomysł na Twój projekt?
Skontaktuj się z nami, chętnie omówimy wspólny projekt.
Zaprojektowane strony internetowe - portfolio stron www
z miasta Łódź i nie tylko

Nowoczesne strony internetowe RWD, zbudowane w technologi responsywnej, starannie zaprojektowane w najmniejszych szczegółach. Strony #miasto zorientowane na realizację wyznaczonych celów, zgodne z potrzebami konwencjami i standardami internetowymi.

Zobacz zaprojektowane przez nas strony www dla firm:

Poznaj nasze realizacje, a dowiesz się jakie posiadamy doświadczenie i z jaką dbałością o detale realizujemy projekty dla klientów CG2. Pamiętaj, że  zespół naszej agencji interaktywnej łączy liczne kompetencje, które pozwalają realizować w pełni dedykowane i kompleksowe projekty wizerunkowe, internetowe i marketingowe.

Jeżeli chcesz zobaczyć więcej naszych realizacji przejdź do naszego portfolio i zobacz realizacje stron internetowych oraz identyfikacji wizualnych.

Strony internetowe Łódź - najważniejsze atuty naszych realizacji

Tworząc dziesiątki, a nawet setki stron internetowych, wypracowaliśmy metodologię projektowania stron ww opartą o konwencje internetowe, które sprawiają, że nasze projekty wyróżniają się na tle innych. 

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że strona internetowa to narzędzie, kanał marketingowy, który pozwala docierać do nowych klientów, nawiązywać z nimi relacje i sprzedawać im swoje usługi i produkty. Z tego powodu zbudowaliśmy od podstaw nowoczesny, autorski system CMS, który stanowi serce każdej zrealizowanej przez nas strony www lub portalu internetowego. Idea jaka nam przyświecała projektując go, to szybkość i łatwość projektowania stron internetowych dla wymagających klientów.

Tworzenie stron internetowych Łódź zgodnych z trendami i standardami ( RWD, SEO, WCAG, HTML5 ) to nowoczesne podejście do projektowania witryn internetowych stanowiących jeden z fundamentów, które powinna zawierać identyfikacja wizualna firmy.

Budowane przez nas strony internetowe wyróżnia:

 • Nowoczesny projekt graficzny i UX strony www

  Nowoczesny projekt graficzny i UX strony www

  Oprawa graficzna serwisu internetowego to ważny element całego projektu! 

  W naszej opinii jego atrakcyjność to nie tylko wyszukana forma graficzna, ładnie dobrane kolory i piękne zdjęcia przyciągające uwagę. Projektowanie użyteczności, UX. W naszej agencji projektujemy zgodnie z wiedzą opartą o badania i konwencje. Projektowanie graficzne stron internetowych Łódź to sztuka stworzenia takiej kompozycji, która jest przyjazna użytkownikom, a jej najważniejszą cechą jest użyteczność, przewidywalność i czytelność.

  Nasze projekty stron www ukierunkowane są na tworzenie grafiki użytkowej dla szerokiej grupy odbiorców z miasta Łódź, okolic oraz z terenu całej Polski i z zagranicy. Uważamy, że najgorszym doradcą w projektowaniu i tworzeniu stron www Łódź jest subiektywna podejście, które budzi zachwyt wyłącznie autorów projektu.

 • Responsywna strona internetowa w technologi RWD

  Responsywna strona internetowa w technologi RWD Łódź

  Od wielu lat trwająca rewolucja mobilna sprawia, że wysoka dostępność strony internetowej na różnych urządzeniach przenośnych jest jednym z kluczowych jej aspektów. Responsywna strona internetowa tzw. strona RWD Łódź z przemyślaną architekturą informacji to nie luksus, a standard jaki musi spełniać Twoja strona aby odniosła sukces i przynosiła realne zyski.

  W dzisiejszych czasach większość ruchu w internecie generują użytkownicy mobilni. W każdej wolnej chwili, gdy podróżują, odpoczywają lub pracują mają przy sobie swój smartfon, tablet lub laptop, który pozwala im docierać do różnych miejsc i usług w sieci.

  Dobra strona internetowa RWD to ogromny krok w kierunku sukcesu Twojego projektu.

 • Dedykowany system zarządzania treścią CMS

  Dedykowany system zarządzania treścią CMS

  Wiemy, że każdy projekt jest inny i wymaga starannej analizy.  W CG2 stworzyliśmy narzędzie, które pozwala nam szybko budować dedykowane systemy zarządzania treścią. Nasz A.H. System jest aplikacją internetową, która pozwala nam, na podstawie analizy danych zbudować profesjonalny CMS (Łódź) zgodny z potrzebami każdej wymagającej strony internetowej.

  Jego funkcjonalności, moduły oraz złożoność pozwala budować różnego rodzaju i typu serwisy www. Nasz CMS pozwala nam tworzyć małe strony internetowe, landingi, jak również duże firmowe strony www i skomplikowane portale internetowe Łódź. 

  Poznaj nasz system zarządzania treścią - CMS.

 • Optymalizacja SEO, skuteczne narzędzie pozwalające na pozycjonowanie strony www

  Optymalizacja SEO, skuteczne narzędzie pozwalające na pozycjonowanie strony www

  Strona internetowa powinna być przygotowana profesjonalnie, zgodnie ze standardami i potrzebami najważniejszych wyszukiwarek internetowych. Zgodnie z wszystkimi statystykami znakomita większość ruchu w internecie odbywa się poprzez kliknięcie w wysokie wyniki w wyszukiwarce google. Także wyszukiwania lokalne związane z miastem Łódź są bardzo ważne ( pozycjonowanie stron Łódź )

  Wiemy, że tylko wysoka pozycja w naturalnych wynikach wyszukiwania google oraz szeroka propagacja informacji o stronie www pozwala na sprowadzenie wartościowego ruchu do naszej witryny.

  Pozycjonowanie stron oraz marketing internetowy sprawi, że Twoja strona zacznie przynosić zyski nie tylko w mieście Łódź ale także na szerokim rynku internetowym.

Projektowanie stron www oraz portali internetowych
dla firm i instytucji z miasta Łódź

Jaki projekt możemy zrealizować dla Ciebie?

 1. Firmowe strony internetoweStrony internetowe
 2. Strony korporacyjneStrony korporacyjne
 3. Aplikacje weboweAplikacje internetowe
 4. Tworzenie portali internetowychPortale internetowe (WCAG 2.1)
 5. Landing pagesLanding Pages
 6. Projektowanie UX i UIUI i UX serwisów www

Projektujemy, budujemy i wdrażamy nowoczesne strony internetowe Łódź

Co to znaczy: nowoczesne?
- nowoczesne, czyli posiadające czytelną i estetyczną grafikę, nawiązującą stylistycznie do branży Twojej firmy. Dobre, czyli wypełnione profesjonalną treścią, zredagowaną przez doświadczonego copywritera.

Nowoczesne strony internetowe, czyli:

 • Responsywne strony WWWTwoja strona WWW poprawnie wyświetli się na wszystkich urządzeniach mobilnych, takich jak tablety czy smartfony. Dzięki temu będzie widoczna dla niemal dwukrotnie większej rzeszy odbiorców, niż w przypadku stron dostosowanych wyłącznie do tradycyjnych komputerów stacjonarnych i laptopów.
 • SEO i SEM Pozycjonowanie stron internetowych Łódź, a także inne narzędzia Google sprawią, że Twoja strona pojawi się w podpowiedziach jako jedna z pierwszych, a jej reklama podąży za każdym potencjalnym klientem, który w jakikolwiek sposób wyrazi zainteresowanie produktami lub usługami podobnymi do Twoich.
 • Stabilnie działające strony WWWSilny i bezpieczny serwer, profesjonalne narzędzia programistyczne, perfekcyjnie wdrożony projekt oraz opieka techniczna – to są warunki, które muszą być spełnione, by Twoja strona internetowa była NIEZAWODNA. Wówczas Ty także nie zawiedziesz swoich klientów.
 • Zgodne z aktualnymi trendami strony WWW (WCAG 2.1)Narzędzia zewnętrzne to elementy, które zwiększą atrakcyjność Twojej strony WWW. Integracja z serwisami społecznościowymi (np. Facebook, Instagram, YouTube), interaktywne mapy, statystyki Google – to tylko niektóre z nich. Nowoczesna strona internetowa skuteczniej dociera do właściwego odbiorcy oraz zapewnia mu należyty komfort podczas przeglądania i użytkowania.

Projektowanie stron internetowych to nasza specjalność.

Potrzebujesz BARDZO DOBREJ strony? To BARDZO DOBRZE! Im szybciej skontaktujesz się z nami, tym szybciej Twoja strona WWW zacznie tętnić życiem, przyciągać klientów oraz dostarczać informacji o Twoich produktach i usługach.

Agencja interaktywna CG2 – DOBRZE mieć DOBRĄ stronę!

Dlaczego warto współpracować z naszą agencją
 - projektując strony internetowe Łódź dla firm jesteśmy zorientowani na ich użyteczność i cel jakiemu mają służyć. Patrzymy na projekty oczami Waszych klientów.

Jak pracujemy? 

 • Dogłębnie analizujemy projekt
  poznając wszystkie czynniki mające na niego wpływ
 • Dobieramy narzędzia i zespół
  który sprosta wyzwaniu budowy dedykowanej firmowej strony internetowej
 • Nie sprzedajemy szablonów
  i produktów, do których to Ty musisz się dopasować, a Twoja konkurencja już je ma
 • Działamy kompleksowo i w przemyślany sposób
  nastawiamy się na długofalową uczciwą współpracę i budowę rzeczy "wielkich" metodą przyrostową
 • Potrafimy pracować na budżecie
  - potrafimy maksymalizować Twoje zyski w ramach ponoszonych wydatków
 • Posiadamy doświadczenie i wiedzę
  którą oddamy w 100% podczas realizacji Twojego projektu

Warto realizować projekty z agencją interaktywną CG2
- dowiedz się dlaczego?

 • Posiadamy szerokie kompetencje  - specjaliści agencji, posiadają doświadczenie oraz praktyczne umiejętności i wiedzę, która stale jest poszerzana. Wierzymy liczbom oraz rozwiązaniom sprawdzonym w boju, które gwarantują osiągnięcie sukcesu.
 • Tworzymy dedykowane projekty, które swoją innowacyjnością oraz profesjonalizmem zachwycają odbiorców i budują pozytywny wizerunek Twojej marki. Wykorzystujemy produkty, technologie oraz wzorce.
 • Rozwijamy autorskie oprogramowanie CMS, które wykorzystuje otwarte technologie (opensource), wspiera SEO oraz pozwala budować zaawansowane i skomplikowane serwisy internetowe dla wymagających
 • Zapewniamy stałe wsparcie, gwarancję i fachowe doradztwo - u nas nikt nie zapyta Cię jak mamy to zrobić? Zaproponujemy profesjonalne opcje i pozwolimy wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Więcej o naszej polityce prywatności przeczytaj tutaj.

Dzwonię 733 993 310
Cześć! nazywam się Łukasz
Super, że znalazłeś nas w wyszukiwarce
Chcesz abyśmy stworzyli równie skuteczną stronę dla Ciebie?

Wyślij do nas zapytanie na hallo@cg2.pl lub brief projektu.

.. lub zadzwoń do mnie: 
 +48 73 399 33 10

Wiem jak zbudować zyskowną stronę www

Napisz do mnie: hallo@cg2.pl