Strony internetowe

Tworzymy nowoczesne strony internetowe dla wymagających klientów biznesowych i instytucji publicznych.

Specjalizujemy się w projektowaniu minimalistycznych systemów wizualnych w metodologii atomic desing i w standardzie WCAG 2.1. Programujemy w otwartych technologiach rozbudowane strony internetowe.

Analizujemy, projektujemy, kodujemy, wdrażamy i prowadzimy.

Od ponad 10 lat projektujemy nowoczesne strony internetowe.

Otaczamy Klientów kompleksową opieką w zakresie kreacji i budowy serwisów internetowych.

Analizujemy, projektujemy, kodujemy, wdrażamy i prowadzimy.

Od ponad 10 lat projektujemy nowoczesne strony internetowe.

Otaczamy Klientów kompleksową opieką w zakresie kreacji i budowy serwisów internetowych.

Responsywne strony internetowe dla firm

Jeżeli potrzebujesz nowoczesnej strony internetowej RWD, zoptymalizowanej pod kątem SEO to w CG2 mamy doskonałą ofertę dla Ciebie! Tworzymy dedykowane strony www w oparciu o CMF Drupal.

Dostępne strony internetowe dla jednostek publicznych

Budujemy strony internetowe w  standardzie WCAG 2.1 dla instytucji z sektora usług publicznych, które są zgodne z ustawą o dostępności stron internetowych i aplikacji mobilnych z dnia 19 kwietnia 2019 roku.

Miejskie, korporacyjne, firmowe portale internetowe

Wysoka wydajność, złożoność oraz duża ilość funkcjonalności jaką często zawierają portale internetowe stanowią dla nas wyzwanie, na które jesteśmy doskonale przygotowani. 

Kontakt z Łukaszem CG2 Chcę porozmawiać z Łukaszem o moim projekcie strony internetowej

Kontakt z Łukaszem CG2 Chcę porozmawiać z Łukaszem o moim projekcie strony internetowej

Posiadamy wiedzę i doświadczenie, aby projektować zgodnie ze standardami oraz energię i umiejętności programistyczne potrzebne do realizacji ambitnych pomysłów.

Jak pracujemy w agencji CG2?

O nas

Słuchamy, jesteśmy otwarci na rozmowę i pomysły, które wnoszą dodatkowe wartości do projektów.

Realizujemy, jesteśmy maksymalnie skupieni na osiąganiu postawionych przed nami strategicznych celów biznesowych.

Uczymy się, poznajemy i doświadczamy. Każdy podmiot, rynek, dla którego pracujemy jest inny, co pozwala nam się rozwijać.

Projektowanie i tworzenie stron internetowych

Poznaj najważniejsze cechy projektów stron internetowych naszej agencji interaktywnej:

Projektowanie i tworzenie stron internetowych

Poznaj najważniejsze cechy projektów stron internetowych naszej agencji interaktywnej:

01. Wysokiej jakości projekt UX

Rozpoczynając prace nad projektem serwisu internetowego, poświęcamy bardzo dużo czasu na zbadanie rynku oraz potrzeb użytkowników. Pozyskane informacje stanowią dla nas podstawę do przygotowania projektu użyteczności

Opracowujemy makiety UX, które pozwalają nam wypracować optymalną zawartości, kompozycję oraz interakcję strony internetowej z jej użytkownikami.

02. Dedykowany projekt graficzny, UI

Na podstawie makiet budujemy, najczęściej w metodologi atomic design, komponenty interfejsu strony, które budują organizmy, a następnie widoki projektu graficznego strony internetowej

Dbamy o detale w interfejsie - UI. Starannie dobieramy typografię, ikonografię, zdjęcia, animacje oraz barwy i proporcje, które muszą być zgodne z założeniami komunikacji i brandingiem firmy.

03. Optymalizacja SEO

Właściwie zbudowana strona, zgodnie ze standardami i semantycznym kodem HTML oraz zoptymalizowana pod kątem szybkości działania, pozwala uzyskać wysokie pozycje w naturalnych wynikach wyszukiwania. Zarówno firmowe strony internetowe, jak i strony na instytucji publicznych, bez odwiedzających, są bezużyteczne. 

W CG2, już na etapie opracowania projektu, tworzymy solidne fundamenty pod pozycjonowanie stron internetowych.

04. Intuicyjny CMS dla strony

Budujemy strony w oparciu o CMF Drupal. Na przestrzeni lat wypracowaliśmy szereg rozwiązań w obszarach interfejsu, pomocy kontekstowej, instrukcji oraz rozwiązań UX, które pozwalają szybko i skutecznie budować back-end stron internetowych przyjazny administratorom i redaktorom.

Wdrażamy systemy zarządzania treścią w tradycyjny sposób, jak i w architekturze headless. Zawsze pamiętamy o jego optymalizacji i ścisłym dopasowaniu do wymagań projektu. Szkolimy, aktualizujemy i wspieramy Klientów podczas korzystania z oprogramowania CMS.

05. Interfejs RWD 

Dobre wdrożenie responsywnego interfejsu jest podstawą sukcesu nowoczesnej strony. W obecnych czasach, przewagę wśród odwiedzających witryny internetowe stanowią użytkownicy mobilni. 

Projektujemy UI doskonale prezentujący dane oraz UX ściśle dopasowany do zachowań osób korzystających ze smartfonów, tabletów lub innych urządzeń mobilnych. 

06. Wsparcie i doradztwo

Strona to żywy organizm. Każdy etap życia witryny powinien być zaplanowany i starannie przepracowany. 

Zespół CG2, który realizuje zarówno małe strony internetowe dla firm lokalnych, jak również dedykowane serwisy internetowe dla dużych podmiotów, oferuje pełne wsparcie projektowe i doradztwo w zakresie świadczonych usług. Stale poszerzamy i aktualizujemy naszą wiedzę. Poznajemy innowacyjne rozwiązania i dobre praktyki, które pozwalają nam tworzyć produkty cyfrowe osiągające sukcesy. 

07. Komplementarne usługi

Oferta agencji CG2 jest szeroka zarówno w obszarze budowy, jak i rozwoju serwisów internetowych.

Decydując się na współpracę z naszą agencją możesz oczekiwać wsparcia w zakresie: opracowania treści na stronę, przygotowania strategii pozycjonowania, wsparcia w zakresie transferu danych, jak również optymalizacji technicznej systemów webowych. Świadczymy również usługi powdrożeniowe, takie jak: programowanie, opieka techniczna, aktualizacje systemów, rozwój stron pod kątem merytorycznym i technicznym, prowadzenie kampanii promocyjnych, oraz kompleksową opiekę wizerunkową.

Rozpocznijmy współpracę
Napisz wiadomość na hello@cg2.pl
lub zadzwoń +48 77 300 03 30

Prześlij zapytanie

Wybierz rodzaj projektu
Ustal budżet w PLN (netto)